Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Paintball

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
αμυαλος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση αμυαλος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Paintball
    Αποστολή: 23/Μαρτίου/2006 ώρα 04:18
οσοι δεν εχετε παιξει χανετε ειναι ενα παιχνιδι με οπλα που πετουν μπιλιες με χρωμα και χτυπας τον αλλον ακομα και απο αποσταση 25 μετρων οποιος ενδιαφερετε εχει πολλα πεδια στην αττικη εγω αυτο που επαιξα ειναι στην κερατεα και ειναι ενα κτιριο με 100 δωματια και ειναι τελειο για να παιξεις γραφω και το τηλεφωνο του παλακαριου που εχει το πεδιο αν ενδιαφερετε κανενας 6937269741 το ονομα του δεν το θυμαμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 10472
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαρτίου/2006 ώρα 14:45
Ωραίο φαίνεται (και είναι) αλλά δυστυχώς αποκτάς κάμποσα σημάδια στο σώμα παρ'όλη την προστασία που σου δίνει η στολή εξαιτίας της ταχύτητας εξόδου της μπίλιας από το όπλο. Τα έχω δεί από φίλους μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαρτίου/2006 ώρα 16:44
ετσι ειναι αλλα τα σημαδια μην φανταστης οτι πονανε γιατι εκεινη την ωρα πανω στο παιχνιδι δεν το καταλαβαινεις η μπιλια παντως φευγει με 290-300 ποδια το δευτερολεπτο απο το οπλο.
Επιστροφή στην κορυφή
gioalex Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 13/Νοεμβρίου/2007
Πόντοι: 127
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση gioalex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Νοεμβρίου/2007 ώρα 18:56
Έχω παίξει, γ****ι. Να κανονίσουμε σαν φορουμ να πάμε ρε...
Επιστροφή στην κορυφή
Athan Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2007
Πόντοι: 152
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Athan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2008 ώρα 15:25
Είναι κανονικός εθισμός, και ποιος δεν θα παρει καμια 500αριά 'σφαιρες' να ριξει...
αστα, αν θα πάω να φαλιρίσω...
Επιστροφή στην κορυφή
Prince_23 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 08/Απριλίου/2008
Πόντοι: 163
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Prince_23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2008 ώρα 02:10
Πρέπει όντως να κανονίσουμε να πάμε θα είναι μια καλή ευκαιρία και σαν γνωριμία αλλά και σαν δραστηριότητα!
Επιστροφή στην κορυφή
DULAS Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Ιουνίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 20
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση DULAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουνίου/2008 ώρα 13:44
Με την καλημέρα μου και εγώ σαν νέος χρηστης του forum

Παρακολουθώ εδώ και τρία χρονια στενά δραστηριότητες σε παιχνίδια AIRSOFT, τα γνωστά που βλέπαμε και πολλοί από εμάς σίγουρα κάποια στιγμή θα είχαμε στη κατοχή μας, πιστα αντίγραφα πραγματικών οπλων με τις πλαστικές χωρίς χρώμα μπίλιες των 6mm.

Απίστευτος ρεαλισμός και λειτουργίες πλέον που δεν έχουν καμια σχέση με αυτά που βλέπουμε στους πάγκους στα πανηγύρια.

http://www.hellasairsoft.com

Kαι ένα video με το δεύτερο πανελλήνιο παιχνίδι που κάναμε στην περιοχή την Φθιώτιδας με πάνω από 70 όπλα ταυτόχρονα στο πεδίο

Επιστροφή στην κορυφή
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:00
Ποιος από εσάς έχει παίξει Paintball.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 3997
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:04
Πολυ ωραιο θεμα ανοιξες Μου αρεσει πολυ αλλα δεν ειχα ποτε την τυχη να παιξω προς το παρον
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
Θέση: United Kingdom
Πόντοι: 935
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:07
Αρχικά αποστάλθηκε από Hangman Hangman Έγραψε:

Ποιος από εσάς έχει παίξει Paintball.
εγω
Επιστροφή στην κορυφή
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:09
Αααα. Μόνο εσύ.

πως σου φάνηκε. Σε ενδιαφέρει να μπεις σε Mil/Sim Team.
Επιστροφή στην κορυφή
stef_by_me Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 23/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 94
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stef_by_me Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:09
Κ εγώ επίσης! Τέλειο παιδιά! Όσοι δν έχετε παίξει να to δοκιμάσετε.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 9508
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:10

Μελανιαστείτε ρε commando's.

Επιστροφή στην κορυφή
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:11
Αρχικά αποστάλθηκε από illy illy Έγραψε:

Πολυ ωραιο θεμα ανοιξες Μου αρεσει πολυ αλλα δεν ειχα ποτε την τυχη να παιξω προς το παρον

Χάνεις. Είναι ότι καλύτερο. Το Λατρεύω.
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
Θέση: United Kingdom
Πόντοι: 935
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:17
Αρχικά αποστάλθηκε από Hangman Hangman Έγραψε:

Αααα. Μόνο εσύ.

πως σου φάνηκε. Σε ενδιαφέρει να μπεις σε Mil/Sim Team.
παθος φιλε μου και να φανταστεις δεν φορουσα ουτε τα προστατευτικα και το σωμα μου ειχε γινει κατακοκκινο Απ τις μελανιες αστα πολυ φαση στο λυκειο ομως πηγαινα καθε μερα με συμμαθητες μου.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 5>