Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
johnny13 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2016
Θέση: Θεσσαλονικη
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 443
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση johnny13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2016 ώρα 01:30
Μακαρι να βγει προκηρυξη και παλι για τους Ειδικους Φρουρους. Επισης απο Ειδικος Φρουρος πας ομαδα ΔΕΛΤΑ ή μονο Αστυφυλακες παιρνουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Semers Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 06/Αυγούστου/2015
Πόντοι: 123
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Semers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2016 ώρα 02:28
Πας κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή
johnny13 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2016
Θέση: Θεσσαλονικη
Πόντοι: 443
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση johnny13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2016 ώρα 13:42
Οκ thx και παλι
Επιστροφή στην κορυφή
Assassin00 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 13/Ιουλίου/2016
Πόντοι: 58
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Assassin00 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2016 ώρα 15:42
Υπάρχουν ειδικοί φρουροί που κάθονται σε γραφείο;
Η ΣΗΜΑΊΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΏ ΈΧΕΙ ΈΝΑΝ ΛΕΥΚΌ ΣΤΑΎΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Psilos777 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Psilos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 03:00
Εμένα με είχαν πιάσει όταν ήμουν 18 με μικροποσότητα κάνναβης πήγα δικαστήριο και αθωώθηκα. Παρόλα αυτά μπορώ να συμμετάσχω και εγώ σε κάποιον διαγωνισμό η όχι ;
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 1261
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 04:42
Χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
BilD Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Σεπτεμβρίου/2020
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 955
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BilD Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 06:01
Αρχικά αποστάλθηκε από glock glock Έγραψε:

Χαχαχαχαχα

Κλαίω...
Επιστροφή στην κορυφή
Psilos777 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Psilos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 16:41
Κλάψε κλάψε... Να δεις εγώ τι κάνω για λάθη που δεν μπορώ να διορθώσω. Καθημερινή μάχη για συμφιλίωση με τον εαυτό μου και σαν να μην έφτανε αυτό αυτά τα λάθη με ακολουθούν για μια ζωή κλείνοντας μου απλά περισσότερες προοπτικές και ευκαιρίες.
Επιστροφή στην κορυφή
BilD Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 955
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BilD Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 16:44
Αφού αθωώθηκες γιατί δεν μπορείς να μπεις κάπου ρε παλικάρι μου;
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 1986
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 16:45
Φίλε μου η άλλη μπήκε ΣΦ με έναν σάκο κόκα.
Αν δικαιώθηκες, μπορείς να μπεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Psilos777 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Psilos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 04:31
Όταν μας έπιασαν (ήμουν μαζί με άλλους 2 φίλους μου) με τη διαδικασία του αυτοφώρου μας έκαναν και εξετάσεις όπου και βγήκαμε θετικοί στην χρήση κάνναβης. Στην προκήρυξη λέει ξεκάθαρα ότι δεν πρέπει να έχουν κάνει χρήση ναρκωτικών οι υποψήφιοι όπου στη δική μου περίπτωση φαίνεται στο αρχείο της αστυνομίας... Ναι μεν αθωωθήκαμε στο δικαστήριο αλλά...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com