Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά 2024

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα. Έχω δηλώσει για πολιτικό προσωπικό. Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει τι υγειονομικά περάσατε;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γι αυτό η μόνη λύση είναι να τους ταράξουμε στα τηλέφωνα και τα mails. Αν πέφτουν 10-10 τα τηλέφωνα, μόνο τότε θα φιλοτιμηθούν να βγάλουν καμιά ανακοίνωση. Για τα υγειονομικά, δες εδώ πώς ήταν. Δεν έχετε αθλητικές δοκιμασίες. Πιστεύω θα είναι πιο χαλαρά για το πολιτικό.
https://ministryofjustice.gr/?p=13491
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

nektarios2024 έγραψε: Δευ Μάιος 20, 2024 1:52 pm Καλησπερα την περασμενη εβδομαδα πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και μου ειπαν οτι θα καλεσει δεν ξερουν ποτε αλλα με συγουρια ειπε ναι
Θα καλεσει εννοεις περισσοτερα ατομα απο επικουρικους πινακες εκτος των 500 η για να καλυψουν τις θεσεις απο οσους δεν πηγαν?
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μάιος 21, 2024 9:36 am
nektarios2024 έγραψε: Δευ Μάιος 20, 2024 1:52 pm Καλησπερα την περασμενη εβδομαδα πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και μου ειπαν οτι θα καλεσει δεν ξερουν ποτε αλλα με συγουρια ειπε ναι
Θα καλεσει εννοεις περισσοτερα ατομα απο επικουρικους πινακες εκτος των 500 η για να καλυψουν τις θεσεις απο οσους δεν πηγαν;
Τις κενες θεσεις εννοει, για να καλεσει και αλλα ατομα πρέπει να αυξηθούν οι οργανικές με Φεκ
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μάιος 21, 2024 9:36 am
nektarios2024 έγραψε: Δευ Μάιος 20, 2024 1:52 pm Καλησπερα την περασμενη εβδομαδα πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και μου ειπαν οτι θα καλεσει δεν ξερουν ποτε αλλα με συγουρια ειπε ναι
Θα καλεσει εννοεις περισσοτερα ατομα απο επικουρικους πινακες εκτος των 500 η για να καλυψουν τις θεσεις απο οσους δεν πηγαν;
Για τις 500 εννοεί εφόσον πάνω δεν είναι 500 άτομα αλλά λιγότερα
nektarios2024

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από nektarios2024 »

Για τις 500 πιστευω δεν μου ειπαν κατι αλλο.
nektarios2024

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από nektarios2024 »

Δεν λενε τιποτε πηραν απο επικουρικους πινακες με λιγοτερα μορια δεν ξερουμε ποσοι ειναι ακομα περιπου επιλαχοντες γιατι ειναι διπλα τα ονοματα καποιων εγω πιστευω θα βγουν πρωτα τα παιδια απο την σχολη και μετα θα καλεσουν παλι. Μπαχαλο και στην πυροσβεστικη 16/05/2024 βγηκε ΦΕΚ
για την ΕΜΟΔΕ των 650 ατομων οτι 5 ατομα δεν παρουσιαστηκαν 11 εφυγαν ακομα δεν εχει καλεσει και εχουμε μεινει περιπου 180 ατομα που περασαμε τα παντα και δεν λεει κανενας τιποτα θελει να καλυψει τα κενα μονο απο εποχικους καλα κανει και να παρει κοσμο αλλα εμεις που δεν προλαβαμε για
εποχικοι τοτε να μεινουμε απο εξω κριμα.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

nektarios2024 έγραψε: Τρί Μάιος 21, 2024 12:58 pm Δεν λενε τιποτε πηραν απο επικουρικους πινακες με λιγοτερα μορια δεν ξερουμε ποσοι ειναι ακομα περιπου επιλαχοντες γιατι ειναι διπλα τα ονοματα καποιων εγω πιστευω θα βγουν πρωτα τα παιδια απο την σχολη και μετα θα καλεσουν παλι. Μπαχαλο και στην πυροσβεστικη 16/05/2024 βγηκε ΦΕΚ
για την ΕΜΟΔΕ των 650 ατομων οτι 5 ατομα δεν παρουσιαστηκαν 11 εφυγαν ακομα δεν εχει καλεσει και εχουμε μεινει περιπου 180 ατομα που περασαμε τα παντα και δεν λεει κανενας τιποτα θελει να καλυψει τα κενα μονο απο εποχικους καλα κανει και να παρει κοσμο αλλα εμεις που δεν προλαβαμε για
εποχικοι τοτε να μεινουμε απο εξω κριμα.
Ήταν ειδικές κατηγορίες αυτοι με τα λιγότερα μορια του επικουρικου
nektarios2024

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από nektarios2024 »

Οκ αλλα δεν υπαρχει ενημερωση εαν καποιο παιδι απο μεσα μπορει να μας πει τι τους λενε ποσα ατομα λειπουν θα ηταν καλο
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

"Τα 450 πρωτα στελεχη της Δικαστικης Αστυνομιας" διαβαστε το παρακατω αρθρο, δηλωση του Μητσοτακη.

https://newpost.gr/eidiseis/mitsotakis- ... ntistirio/
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μάιος 21, 2024 5:59 pm "Τα 450 πρωτα στελεχη της Δικαστικης Αστυνομιας" διαβαστε το παρακατω αρθρο, δηλωση του Μητσοτακη.

https://newpost.gr/eidiseis/mitsotakis- ... ntistirio/
Εκατό άτομα λείπουν τώρα γιατί δεν καλούν αναπληρωματικούς δεν ξέρω πρώτη φορά συμβαίνει αυτό σε προκήρυξη συνήθως με το που φύγει έστω και ένας καλούν τον επόμενο από τις λίστες εδώ κάνουν ότι γουστάρουν
nektarios2024

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από nektarios2024 »

Κανονικα επρεπε να εχει καλεσει αλλα η προκυρηξη απο την αρχη δεν παει καλα εκτος αθτο που ειπε ο προεδροσς του ΑΣΕΠ οτι κανονιζουν καποιες ενστασεις να ολοκληρωθουν των ΠΕ ΚΑΙ ΤΕ και καλεσουν μετα και αυτους που λειπουν.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Λέτε μετά τις ευρωεκλογές να έχουμε κάποιο νέο ή πέταξε το πουλάκι για τους επιλαχόντες;
nektarios2024

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από nektarios2024 »

Δεν μπορει να μην καλεσουν ειναι υποχρεωμενοι εγω παντως αυριο θα παρω παλι τηλεφωνο να δω τι θα πουν γιατι την προηγουμενη φορα που πηρα μου ειπαν οτι θα καλεσουν αλλα δεν ξερουν ποτε.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχει καταφέρει κανείς να μιλήσει με το υπουργείο πρόσφατα;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες