Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Εξ' αναβολής κατάταξη

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 19 2021
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
απαλευτος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση απαλευτος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 17:45
Καλησπέρα παίδιες,

Παρουσιάζομαι την Πέμπτη 09/05 στη Θήβα με τους εξ' αναβολής έχοντας κλείσει 24μηνη αναβολή για λόγους υγείας και θέλω να πάρω απαλλαγή.

Γνωρίζετε αν θα υπάρχει εκεί επιτροπή η θα μας στείλουν Αθήνα 401;
Υπάρχει περίπτωση να γίνει την ίδια μέρα;

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Νικολας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νικολας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Απριλίου/2020 ώρα 02:20
Καλησπέρα Χριστός Ανέστη, πήρα ετήσια αναβολή για ψυχολογικούς λόγους πέρσι, έκανα διακοπή θητείας, η οποία λήγει 9 Ιουλίου, καλώς εχόντων των πραγμάτων εγώ θα καταταχθω με την Εσσο του Σεπτέμβρη, ή του Νοέμβρη; επειδή πρόκειται για αναβολή υγείας και όχι σπουδών μην με βάλουν νωρίτερα, εύχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Kostaskatris Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Απριλίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostaskatris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2020 ώρα 18:56
Γεια σας.
Χριστος ανεστη ανεστη πολλα.
Εχω 6μηνη αναβολη για λογους υγειας η οποια τελειωνει 31/7 και θα παρουσιαστω τον Σεπτεβρη
Ειχα παρουσιαστει Χιο 96 εαρμεθ. Εχω ορκιστει. Εχω τελειωσει και εκπαιδευση εχω παρει παρει την ειδικοτητα του μαγειρα απο σπαρτη.
Μου μενει να υπηρετησω 5μιση μηνες.
Μπορειτε να μ πειτε. Τια διαδικασια ακολουθω οταν ξαναμπω. Και αν θα χρειαστει να ξαναορκιστω η αν χανω την ειδικοτητα εου και θα χρειαστει να ξανακανω την εκπαιδευση;
Επιστροφή στην κορυφή
BigSoldier Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Απριλίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 132
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BigSoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 01:08
Γειά σας. Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζετε όσοι παρουσιάζονται στο στρατόπεδο της Θήβας εξ αναβολής πόσο διάστημα μένουν και συνήθως που μετακινούνται για μετάθεση. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Τζον Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τζον Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2020 ώρα 15:47
Μπηκα Μαρτιο, αφου ορκιστηκα πηρα 6μηνες αναβολη την ιδια μερα, τωρα ειναι να μπω τον άλλον μήνα, στο σημειωμα καταταξης μου γραφει "Δεν εχει εκπληρωσει την βασική εκπαιδευση". Μα γιατι; Εφοσον την εχω ολοκληρωση και εχω ηδη ορκιστει.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 19 2021

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com