Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΕΠΟΠ στην Αεροπορία

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 9 1011 12 13>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
guest1908 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση guest1908 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2010 ώρα 16:47
Δλδ Βελε 2 μηνες το πολυ στην Τριπολη; Εγω πχ που περασα αστυνομικος μετα τους 2 μηνες εκαπιδευση στον Βυρωνα; Και μετα απο ποσο στην μοναδα; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1551
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2010 ώρα 20:19
Θα περασεις και τν εκπαιδευση της μετα και μετα θα πας βυρωνα. Στις μοναδες μετα απο κανενα πενταμηνο
Επιστροφή στην κορυφή
guest1908 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση guest1908 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2010 ώρα 01:01
Και τι περιπου περιλαμβανει αυτη; Εχουμε κανει στρατο αλλα να εχουμε μια ιδεα...
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 1551
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2010 ώρα 03:10
Εκπαιδευση στο βασικο Α/Α οπλο της ΠΑ το διδυμο πυροβολο 20 mm rheinmetall
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΚΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΚΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Ιουνίου/2011 ώρα 22:48
Μακρυά από ΕΠΟΠ...5.5 χρόνια μετά συνεχίζω να κάνω 10 με 15 υπηρεσίες το μήνα 24ωρες εννοείται, να κάνω τον καφετζη, τον σκοπάνθρωπο και ότι βάζει ο νους σας...
Το σπίτι μου έχω να το δω ενάμισι χρόνο αλλά ευτυχώς σύντομα ετοιμάζω την παραίτηση μου.
Καλύτερα έξω και με λιγότερα παρά εδώ μέσα να σε κάνει ο κάθε αξιωματικάρας ότι θέλει.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Απριλίου/2011
Πόντοι: 283
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2011 ώρα 15:11
Αρχικά αποστάλθηκε από ΑΚΗΣ ΑΚΗΣ Έγραψε:

Μακρυά από ΕΠΟΠ...5.5 χρόνια μετά συνεχίζω να κάνω 10 με 15 υπηρεσίες το μήνα 24ωρες εννοείται, να κάνω τον καφετζη, τον σκοπάνθρωπο και ότι βάζει ο νους σας...
Το σπίτι μου έχω να το δω ενάμισι χρόνο αλλά ευτυχώς σύντομα ετοιμάζω την παραίτηση μου.
Καλύτερα έξω και με λιγότερα παρά εδώ μέσα να σε κάνει ο κάθε αξιωματικάρας ότι θέλει.
; γιατι να παραιτηθεις. Εχεις σκεφτει οτι αυτη την θεση την πηρες Απο καποιον που την ηθελε πιο πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris mak Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Ανεπιθύμητο μέλος

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 1575
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2011 ώρα 17:43
Αν δεν του αρεσει τι να κανει φιλε; Σιγα... ! Αλλα ενταξει αεροπορια ειναι σιγα τα τραγικα πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
minotaurus Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 14/Φεβρουαρίου/2012
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση minotaurus Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2012 ώρα 16:59
Αν δειτε με τι κριτήρια διαλέγουν τους εποπ 8α γελάτε!
Επιστροφή στην κορυφή
aeroporos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aeroporos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2015 ώρα 19:36
Θελω να κανω μια ερωτηση αλλα σας παρακαλω μην με κοροιδεψετε διοτι δεν ξερω. Το ΓΝΑ μπορει να μου γραψει συνταγη για γυαλια μυωπιας;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 10252
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2015 ώρα 21:01
Αρχικά αποστάλθηκε από aeroporos aeroporos Έγραψε:

Θελω να κανω μια ερωτηση αλλα σας παρακαλω μην με κοροιδεψετε διοτι δεν ξερω. Το ΓΝΑ μπορει να μου γραψει συνταγη για γυαλια μυωπιας;

Ναι.
Επιστροφή στην κορυφή
cocoblogger Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Δεκεμβρίου/2011
Θέση: Μηχ/της
Πόντοι: 74
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση cocoblogger Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 15:44
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.
Η τελευταία προκύρηξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία έγινε το 2010;

Την σημαια που αγαπω Εχει εναν λευκο σταυρο Και θα την υπηρετω Μεχρι να με βρουν νεκρο...
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 10252
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 15:54
Αρχικά αποστάλθηκε από cocoblogger cocoblogger Έγραψε:

Σεπτέμβριο του 2009 προκηρύχθηκε ο διαγωνισμός και η κατάταξη των επιτυχόντων έγινε τον Απρίλιο του 2010.
Επιστροφή στην κορυφή
cocoblogger Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Δεκεμβρίου/2011
Θέση: Μηχ/της
Πόντοι: 74
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση cocoblogger Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 18:39
Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K D.Y.K Έγραψε:

Σεπτέμβριο του 2009 προκηρύχθηκε ο διαγωνισμός και η κατάταξη των επιτυχόντων έγινε τον Απρίλιο του 2010.

Δηλαδή τα επόμενα 1-2 χρόνια να περιμένουμε κάτι; Έχει ακουστεί κάτι;
Την σημαια που αγαπω Εχει εναν λευκο σταυρο Και θα την υπηρετω Μεχρι να με βρουν νεκρο...
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
Θέση: Εμπ. Ναυτικό
Πόντοι: 3050
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 19:05

Δεν έχει ακουστεί απολύτως τίποτα. Να μην περιμμένετε τίποτα. Όχι γιατί δεν θα βγεί -που δεν θα βγεί-, αλλά γιατί όπως προσωπικά έχω ξαναγράψει, προκηρύξεις ΕΠΟΠ γενικής σειράς (όλων των ειδικοτήτων) που απαιτούνται θέλει τέτοιο κονδύλι, που είναι άκρως απαγορευτικό. Δεν είναι τυχαίο ότι απο την τελευταία προκήρυξη, μπήκαμε αισίως στον 6ο χρόνο. Φίλε μου, βγάλτο απο το μυαλό σου καλύτερα, τουλάχιστον για φέτος σίγουρα, αλλά και του χρόνου θα πάρει ο Μητσοτάκης 2000 άτομα; Καλή συνέχεια σε ότι κάνεις. Ευχαριστώ.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επιστροφή στην κορυφή
kolegas Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 11/Αυγούστου/2015
Πόντοι: 134
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kolegas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 13:47

θες και αεροπορια συγκεκριμενα;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 9 1011 12 13>