Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στο Στρατό Ξηράς (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 616 617618 619 620 627>
Συγγραφέας
Μήνυμα
 Rating: Βαθνολογία: 1 Ψήφοι, Μέσος όρος 3.00  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
chrusa Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Ιανουαρίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 26
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση chrusa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2021 ώρα 22:06
Αρχικά αποστάλθηκε από Var Var Έγραψε:

Εγω πιστευω θα γινουν σιγουρα αλλες 20-15.000 αιτησεις εως τις 22 απριλιου πολλοι συγκεντρωνουν χαρτια ακομα αλλοι το σκεφτονται
εγω εκανα την δικη μου εχθες το βραδυ και ο αριθμος πρωτοκ. Ηταν στο 5000 και κατι. Μου φανηκαν λιγες οι αιτησεις για να πω την αληθεια (αν ειναι αυτος ο αριθμος των αιτησεων) !
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 10908
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2021 ώρα 22:48
Αρχικά αποστάλθηκε από kostaslaparidis kostaslaparidis Έγραψε:

Καλησπέρα !
θα ήθελα να κάνω μια ερωτήσει.
αν καποιος μπει ως εποπ (πεζικο)
μπορεί μετά να κάνει μετάταξη σε κάποιο αλλο οπλο πχ (ειδικες).

Σε άλλο όπλο ή σώμα όχι (εκτός και αν βγει σχετική διαταγή και πληρούνται οι προϋποθέσεις που θα ορίζονται).
Στις ειδικές δυνάμεις όπως έχουμε πει εκατοντάδες φορές, ναι γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Zwgrafiotis13 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Zwgrafiotis13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2021 ώρα 22:51
Καλησπέρα πιστεύω ότι ο αριθμός πρωτοκόλλου στον Στρατό ξηράς είναι οι αιτήσεις που έχουν γίνει. Εγω την αίτηση την έκανα Πριν 6-7 μέρες είχα 2000 κατι. Αυτο ειναι λογικά...
Επιστροφή στην κορυφή
EIRINI96 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 06/Ιανουαρίου/2021
Πόντοι: 90
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση EIRINI96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2021 ώρα 22:58
Θα τα κανω κι εγω αυριο και θα σας γραψω εδω τι αριθμο πρωτοκόλλου θα εχω για να μας φυγει κι αυτο το άγχος χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
kostaslaparidis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Απριλίου/2021
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostaslaparidis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 01:09
d. Υ.k !
κατατόπισε με περί αυτού το θεματος γιατί μάλλον δεν έχω διαβάσει τις σχετικές συζητήσεις που έχουν γίνει

Επεξεργάστηκε από kostaslaparidis - 08/Απριλίου/2021 ώρα 01:12
Επιστροφή στην κορυφή
Politis353 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Απριλίου/2021
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis353 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 03:08
Ρε παιδιά εγώ ήθελα να ρωτήσω για τις ιατρικές εξετάσεις. Έχετε ξεκινήσει να τις κάνετε η περιμένετε να δείτε τα μόρια; Επίσης για τον αριθμό τον αιτήσεων μακάρι να μην είναι τεράστιος. Πιο πάνω διάβασα κάτι για 2000 και 7000 εγώ φοβόμουν για 10πλασιο αριθμό. Αν θυμάμαι καλά για τους εφ ήταν πολύ παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Var Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 09/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 121
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Var Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 08:42
Μην ξεχνάμε ότι ακόμα έχουμε 14 μέρες 2 ολόκληρες βδομάδες οπότε μπορεί εύκολα να τριπλασιάσει και επίσης το νούμερο αυτό ήδη καλύπτει 5 φορές τις 1500 θέσεις παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή
Buddha Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2020
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 137
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Buddha Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 08:44
Εγώ την είχα ολοκληρώσει το πρώτο Σάββατο. Είναι ο Κωδικός αίτησης ταυτόχρονα και Αριθμός Πρωτοκόλλου. Πήρα ρώτησα στο ΓΕΣ. Ναι εκεί δείχνει πόσες αιτήσεις γίνονται. Αλλά να θυμάστε. Άνοιξε προκήρυξη για Συνοριοφυλακες και για αστυνομία για τα πανεπιστήμια. Στα πανεπιστήμια φίλοι μου. Στις πόλεις τους. Ίσως στράφηκαν όλοι προς τα εκει
Επιστροφή στην κορυφή
theodoros Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2021
Πόντοι: 151
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση theodoros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 11:23

Αρχικά αποστάλθηκε από BorderPolice BorderPolice Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από Var Var Έγραψε:

Εγω πιστευω θα γινουν σιγουρα αλλες 20-15.000 αιτησεις εως τις 22 απριλιου πολλοι συγκεντρωνουν χαρτια ακομα αλλοι το σκεφτονται
χαχαχα ναι ολοι εποπ θελουν

γιατι αμφιβαλεις; οι περισσοτεροι δεν ξερουν καν τι είναι και τι ηλικες περνουν, βλεπουν προκυρηξη και δηλωνουν ή τους παρακεινουν αλλοι να δηλωσουν

εδώ θα τελειωσει η προθεσμια και θα ρωτάνε ακομα ποτε θα κανουν αιτησεις

Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K D.Y.K Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από kostaslaparidis kostaslaparidis Έγραψε:

Καλησπέρα !
θα ήθελα να κάνω μια ερωτήσει.
αν καποιος μπει ως εποπ (πεζικο)
μπορεί μετά να κάνει μετάταξη σε κάποιο αλλο οπλο πχ (ειδικες).

Σε άλλο όπλο ή σώμα όχι (εκτός και αν βγει σχετική διαταγή και πληρούνται οι προϋποθέσεις που θα ορίζονται).
Στις ειδικές δυνάμεις όπως έχουμε πει εκατοντάδες φορές, ναι γίνεται.

από πεζικο μπορεις να πας τεθωρας πχ η και υγειονομικο;

Επιστροφή στην κορυφή
Kolopsaro21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Απριλίου/2021
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kolopsaro21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 11:31
Καλημέρα. Το στίγμα εμποδίζει στο να μπει κάποιος στις ειδικές δυνάμεις; Να απαντήσει κάποιος που ξέρει παρακαλώ. Ευχαριστώ κομάντος!
Επιστροφή στην κορυφή
greenalexyo Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 246
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση greenalexyo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 12:39
Αρχικά αποστάλθηκε από Kolopsaro21 Kolopsaro21 Έγραψε:

Καλημέρα. Το στίγμα εμποδίζει στο να μπει κάποιος στις ειδικές δυνάμεις; Να απαντήσει κάποιος που ξέρει παρακαλώ. Ευχαριστώ κομάντος!
Ποιο στίγμα;
Επιστροφή στην κορυφή
Gianniss95 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 9
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gianniss95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 12:41
Καλημερα μαγκες. Στην αιτηση εκει που κανεις μεταφορτωση τα αποδειτικα γραφει κατι και για βεβαιωση γενικου επιτελου γεσ/δις β4 κλπ Αυτο ειναι η βεβαιωση που μας ειχαν δωσει απτη μοναδα μαζι με το απολυτηριο που αναφερει ποια ειδικοτητα ειχες, σε ποια μοναδα υπηρετησες, ημερομηνια καταταξης απολυσης κλπ?
Επιστροφή στην κορυφή
Marchtzp Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Απριλίου/2021
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Marchtzp Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 12:55
Παιδιά SOS ερώτηση! Εγώ έκανα το αντίστροφο. Ζήταγε η ειδικότητα Λύκειο και έβαλα το πτυχίο ΑΕΙ. Θα είναι άκυρη η αίτηση ; Και αν ναι μπορώ να κάνω ένσταση ;
Επιστροφή στην κορυφή
Kolopsaro21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Απριλίου/2021
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kolopsaro21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 13:00
Στίγμα μεσογειακής αναιμίας. Πήγα για την γνωμάτευση των εξετάσεων αίματος και μου είπαν αυτό: Έχετε λίγο στίγμα. Την ρωτάω αν είναι θα αιτία αποκλεισμού και μου απαντάει δεν νομίζει. Το ρωτάω αυτό εδώ αν ξέρει κάποιος να απαντήσει επειδή πάμε μόνιμοι στις ειδικές δυνάμεις αν καταφέρουμε και περάσουμε, αν το Είναι αποτελεί πρόβλημα για τις ειδικές δυνάμεις. Με ρώτησε επίσης αν καπνίζω της είπα ναι. Πόσα;1 πακέτο. Χαχα ότι να'ναι. Αυτά, μάγκες κομάντος.
Επιστροφή στην κορυφή
EIRINI96 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 06/Ιανουαρίου/2021
Πόντοι: 90
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση EIRINI96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 13:28
Το στίγμα μεσογειακής αναιμίας εννοεί μάλλον το παιδί. Νομίζω δεν θα έχει πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 616 617618 619 620 627>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com