Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 62 6364 65>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Antonio's Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 516
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Antonio's Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2021 ώρα 23:16
Στα προκεκα αμυγδαλεζας πάντως τους είπαν ότι Θα τους κρατήσουν σίγουρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Tony 99 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2021
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 137
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2021 ώρα 18:27
Το θέμα είναι Να βγει η προκυρηξη να δούμε τι θα κάνουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Antonio's Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Antonio's Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2021 ώρα 23:04
Κανα νεο έχει ακούσει κάποιος η ξέρει;
Επιστροφή στην κορυφή
Kwstas26 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2019
Πόντοι: 292
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kwstas26 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 03:19
Περιμένουμε να εγκριθεί το κονδύλιο ακομα από εε και ξέρεις πόσα άτομα ζήτησε η Ελλάδα;2.000 ς. Φ ακομα χαχαχα οι πρόσφυγες που ήρθανε το 2021 στην Ελλάδα ήταν 300% ποσοστό λιγότερο απο το 2020 περιμένει η Ελλάδα να ανοίξει κονδύλιο με τέτοια μείωση πριν τον Αύγουστο θα ξέρουμε περίπου ποσα άτομα και που θα πάρει
Επιστροφή στην κορυφή
Antonio's Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Antonio's Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 11:10
Αν δεν γίνει κάτι η ακουστεί το πολυ μέχρι Σεπτέμβρη μάλλον θα πρέπει να το ξεχάσουμε μετά...
Επιστροφή στην κορυφή
Magdalena Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Απριλίου/2021
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Magdalena Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 18:12
Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος κατι για την προκήρυξη συνοριοφυλακων στα νησιά; Απ' ότι διάβασα στα σχόλια, δεν υπάρχει κατι σίγουρο ακόμη. Εσεις πιστεύετε ότι το καλοκαίρι θα έχει βγει; Εγώ είμαι απο Λέσβο.
Επιστροφή στην κορυφή
Tony 99 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 20:21
Μπα δεν άκουσα εγώ τίποτα ένα φιλαράκι π ρώτησα μ είπε πιθανό να πάρουν καλοκαίρι λεσβο θα δείξει

Επιστροφή στην κορυφή
Antonio's Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Antonio's Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 10:15
Το μόνο που έχει ακουστεί είναι για αεροδρόμια και 250 Έβρο... Για νησιά δεν γνωρίζω κάτι
Επιστροφή στην κορυφή
Tony 99 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 11:21
Καλοκαίρι θα ξέρουμε παιδιά για το τι και πως
Επιστροφή στην κορυφή
Antonio's Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Antonio's Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 11:33
Θα ξέρουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Tony 99 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 11:42
Εγώ όσους ρώτησα καλοκαίρι μ λένε αυτά λένε αυτά σας λέω
Επιστροφή στην κορυφή
ANAMENON Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2020
Πόντοι: 28
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση ANAMENON Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 12:08
Καλημερα και απο μενα και εγω ειχα ρωτησει και μου ειπαν μετα το πασχα η αρχεσ
καλοκαιριου
Επιστροφή στην κορυφή
Enoplos Frouros Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Μαρτίου/2021
Πόντοι: 75
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Enoplos Frouros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 13:07
Στην προκήρυξη λεται να δώσει πάνω από 2 μόρια στο Δημόσιο ΙΕΚ Στελεχος Ασφαλείας Προσώπων και Υποδομων;
Giannakos
Επιστροφή στην κορυφή
Pk9 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 10/Απριλίου/2020
Πόντοι: 90
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Pk9 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 13:58
Παιδιά εγώ που είμαι από πατρα πχ θα μπορώ να δηλώσω για τα αεροδρόμια η θα πρεπει να είμαι από Αθήνα ;
Επιστροφή στην κορυφή
papercut Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 585
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση papercut Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2021 ώρα 15:15
Αρχικά αποστάλθηκε από Enoplos Frouros Enoplos Frouros Έγραψε:

Στην προκήρυξη λεται να δώσει πάνω από 2 μόρια στο Δημόσιο ΙΕΚ Στελεχος Ασφαλείας Προσώπων και Υποδομων;

Δν παίζει.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 62 6364 65>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com