Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Παναγιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 12:39
Παίδες εχω ενα πρόβλημα. Μπηκα στην στρατολογια μεσώ taxisnet αλλα δεν μου λέει ποτε και που θα πάω. Ενώ μου λέει οτι κατατάχθηκα στον ΣΞ. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει ειναι επείγον.
Επιστροφή στην κορυφή
Laz4 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Laz4 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 09:23
Έχεις κατανεμηθεί στον Στρατό Ξηράς αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα σε πάρουν με την Α' ΕΣΣΟ. Πάρε τηλέφωνο στην στρατολογία που ανήκεις και κάνε μία ερώτηση για να δεις με ποια ΕΣΣΟ θα καταταχθείς.
Επιστροφή στην κορυφή
Φωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Φωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2021 ώρα 02:01
Καλησπερα. Μηπως ξέρει κανείς πότε παίρνουν τα παιδια τού έβρου για να πάνε στον στρατο δλδ με ποία εσσο ; Οποίος μπορεί να βοηθήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Laz4 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Laz4 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2021 ώρα 09:36
Δεν ξέρω αν το γνωρίζει κανένας από το Site... Ωστόσο αν πάρεις τηλέφωνο στο ΓΕΣ στο Β4 (Διεύθυνση Στρατολογικού) το πιο πιθανό είναι να σου απαντήσουν στο ερώτημα σου.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com