Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΕπιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nickolas24 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 20/Ιουλίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 52
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουλίου/2021 ώρα 21:33
Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K D.Y.K Έγραψε:

Δε γνωρίζω εάν έχει περάσει κάποιος άλλος στην ειδικότητά σου. Αυτό που γνωρίζω σίγουρα όμως είναι ότι δεν επιλέγεις τα τεθωρακισμένα για κανένα λόγο. Σιδεροκέφαλος λεβεντιά και καλή σταδιοδρομία.
Να σαι καλά D.Y.K! Θα ήθελα πολύ να μου πεις γιατί να αποφύγω τα τεθωρακισμένα. Μου χρειάζεται μια συμβουλή.

Επεξεργάστηκε από Nassos - 20/Ιουλίου/2021 ώρα 21:41
Επιστροφή στην κορυφή
Sofia_94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Ιουλίου/2021
Πόντοι: 5
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 02:43
Καλησπέρα παιδιά! Γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για επιχειρήσεων-επικοινωνιων, λογισμικού, πληροφορικής και κυβερνοαμυνας ;
Επιστροφή στην κορυφή
Yiannis12345 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 47
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 08:48

Καλημέρα και από μένα. Δεν πρεπει να υπάρχουν ενεργά μέλη του ΠΝ μέσα στο φόρουμ. Αν υπάρχουν πάντως ας μου εξηγήσει και εμενα κάποιος τι κάνει ο Διαχειριστής Λογιστικού και τι διαφορές έχει με τον Διαχειριστική Υλικού! Ευχαριστώ !

Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11482
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 08:55
Αρχικά αποστάλθηκε από Nickolas24 Nickolas24 Έγραψε:

Να σαι καλά D.Y.K! Θα ήθελα πολύ να μου πεις γιατί να αποφύγω τα τεθωρακισμένα. Μου χρειάζεται μια συμβουλή.

Οι συνθήκες στο όπλο είναι δύσκολες. Φυσικά πουθενά, ειδικά στην αρχή, δεν είναι εύκολα, αλλά συγκριτικά με την ειδικότητα που πέρασες στο ΠΝ, μιλάμε για την μέρα με τη νύχτα. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για την καθημερινότητα στα ΤΘ. Απλά μακριά, εκτός και αν είσαι από τον Έβρο ή από κάποιο νησί του Βορειοανατολικού Αιγαίου και έχεις συμφέροντα εκεί. Ειδάλλως, ούτε απ'έξω.
Επιστροφή στην κορυφή
DS21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Ιουλίου/2021
Πόντοι: 7
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 11:16
Καλημερα παιδια και συγχαρητήρια! Γνωρίζει κανείς που μπορεί να μ στείλουν με ειδικότητα αρμενιστη (μονάδες ή πλοια) ;
Επιστροφή στην κορυφή
Flawless Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 29/Απριλίου/2021
Πόντοι: 228
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:05

Αρχικά αποστάλθηκε από Nickolas24 Nickolas24 Έγραψε:

Οι συνθήκες στο όπλο είναι δύσκολες. Φυσικά πουθενά, ειδικά στην αρχή, δεν είναι εύκολα, αλλά συγκριτικά με την ειδικότητα που πέρασες στο ΠΝ, μιλάμε για την μέρα με τη νύχτα. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για την καθημερινότητα στα ΤΘ. Απλά μακριά, εκτός και αν είσαι από τον Έβρο ή από κάποιο νησί του Βορειοανατολικού Αιγαίου και έχεις συμφέροντα εκεί. Ειδάλλως, ούτε απ'έξω.
Με τρομάζεις φίλε. Είμαι επιτυχών πλήρωμα αρμάτων. Τόσο χάλια;
Επιστροφή στην κορυφή
epop dneas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Ιουλίου/2021
Πόντοι: 40
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:11
Διαφωνώ. Κι εγώ επιτυχών ΤΘ πλήρωμα άρματος είμαι. Εάν είσαι πλήρωμα άρματος leo hell Ή LEO2 δε θα δεις ποτέ νησιά, μόνο απο Ξάνθη και πάνω. Αν είσαι λέο 1 έχει και νησιά.
Είναι πολύ καλύτερα από πεζικό, μηχανικό κλπ. Λίγο καλύτερα και από ΠΒ. Καθαρή δουλειά, όχι πορείες, σκαψίματα ορυγμάτων και φυσικά όχι καράβια κλπ.
Μετά τη μονιμοποίηση μεταθέσεις παντού (γενικές θέσεις).
Επιστροφή στην κορυφή
Flawless Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:33
Αρχικά αποστάλθηκε από epop dneas epop dneas Έγραψε:

Διαφωνώ. Κι εγώ επιτυχών ΤΘ πλήρωμα άρματος είμαι. Εάν είσαι πλήρωμα άρματος leo hell Ή LEO2 δε θα δεις ποτέ νησιά, μόνο απο Ξάνθη και πάνω. Αν είσαι λέο 1 έχει και νησιά.
Είναι πολύ καλύτερα από πεζικό, μηχανικό κλπ. Λίγο καλύτερα και από ΠΒ. Καθαρή δουλειά, όχι πορείες, σκαψίματα ορυγμάτων και φυσικά όχι καράβια κλπ.
Μετά τη μονιμοποίηση μεταθέσεις παντού (γενικές θέσεις).
LEO1A5 είμαι
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11482
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:39
Αρχικά αποστάλθηκε από Flawless Flawless Έγραψε:

Μην τρομάζεις. Ζητώ συγγνώμη και εγώ για την αναίτια και χωρίς λόγο "τρομοκρατία". Δεν έπρεπε να προβάλλω "άσχημη" εικόνα για το όπλο τη στιγμή που κάποια παιδιά γιορτάζουν την επιτυχία τους. Το "χάλια" ή το "τέλειο" αντίστοιχα είναι σχετικό για τον καθένα και σίγουρα υποκειμενικό. Έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες. Εύχομαι να κάνεις την καλύτερη δυνατή επιλογή, να έχεις μία καλή σταδιοδρομία και να σου πάνε όλα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Flawless Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:45

Αρχικά αποστάλθηκε από Flawless Flawless Έγραψε:

Μην τρομάζεις. Ζητώ συγγνώμη και εγώ για την αναίτια και χωρίς λόγο "τρομοκρατία". Δεν έπρεπε να προβάλλω "άσχημη" εικόνα για το όπλο τη στιγμή που κάποια παιδιά γιορτάζουν την επιτυχία τους. Το "χάλια" ή το "τέλειο" αντίστοιχα είναι σχετικό για τον καθένα και σίγουρα υποκειμενικό. Έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες. Εύχομαι να κάνεις την καλύτερη δυνατή επιλογή, να έχεις μία καλή σταδιοδρομία και να σου πάνε όλα καλά.
Να σαι καλά αγορίνα μου και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Καλή δύναμη κι εσύ στο έργο σου. Ναι είσαι καλά!
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 1683
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:47
Ρε παιδιά ο δυκ εχει δίκιο. Απλά λέει τα αυτονόητα. Οκ αλλο αυτός που περασε ναυτικό και θα εχει ταξιδι θάλασσα αγγαρείες όσο δε πάει και αλλο οι αεροποροι που τωρα ειναι σε αεροδρόμια με air-conditions, με καθολου καψόνια με ακρως φιλικο περιβάλλον ακομα και μεταξύ σμηνίτη και δοιηκητη! Στο ιδιο τραπεζι έτρωγαν και μίλαγαν στην 116 που εκανα θητεία. Απίστευτα πραγματα. Κομπλε. ΟΠΩΣ άλλο να περνάς τεθωρακισμενα και άλλο υγειονομικό καλο ειναι τα γνωριζουμε και να τα δεχόμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:49
Αεροπορία ακομα και καθαρίστρια εχουν τι να λεμε τωρα. Μου αρέσει που κάποιοι στο νημα αεροπορία ρωτανε ααα θα ειναι καλά; Αυτο μου τι δίνει περασαν αεροπορία και ρωτανε μωρε πως θα είναι... Ε να ερθω και γω να σας κάνω αέρα τι άλλο θέλετε;
Επιστροφή στην κορυφή
Flawless Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:55
Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Αεροπορία ακομα και καθαρίστρια εχουν τι να λεμε τωρα. Μου αρέσει που κάποιοι στο νημα αεροπορία ρωτανε ααα θα ειναι καλά; Αυτο μου τι δίνει περασαν αεροπορία και ρωτανε μωρε πως θα είναι... Ε να ερθω και γω να σας κάνω αέρα τι άλλο θέλετε;
Το πολύ να δηλώσω παραίτηση και να προσπαθήσω να μπω ως καθαρίστρια στην αεροπορία 😂
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 12:58
Εντελως φιλικα και σκατατζης στην αεροπορία καλα θα εισουνα. Οσοι ξερουν απο αεροπορία θα σου πουν και οσοι κάνουν οτι δε ξέρουν! Ο δυκ παντως και οι μεγάλοι του φόρουμ ξέρουν και ειναι κι αλλα καλά αμέτρητα βαριέμαι να τα λεω δεν υπάρχει λόγος.
Επιστροφή στην κορυφή
Flawless Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2021 ώρα 13:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Εντελως φιλικα και σκατατζης στην αεροπορία καλα θα εισουνα. Οσοι ξερουν απο αεροπορία θα σου πουν και οσοι κάνουν οτι δε ξέρουν! Ο δυκ παντως και οι μεγάλοι του φόρουμ ξέρουν και ειναι κι αλλα καλά αμέτρητα βαριέμαι να τα λεω δεν υπάρχει λόγος.
Πάντως ναυτικό που υπηρέτησα στο ΝΑΣΛΗ πάλι καλά ήταν. Ούζα με τον διοικητή έπινα. Βέβαια για να φτάσεις σε σημείο να εργάζεσαι στη στεριά θέλεις λίγα θαλάσσια χρόνια στην πλάτη σου
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com