Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 76 7778 79 80 109>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
tsanspyr887 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 05/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 159
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tsanspyr887 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:25
Τι περιοχές έχετε δηλώσει παιδιά?
Επιστροφή στην κορυφή
Pavlos21 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 16/Ιουλίου/2021
Πόντοι: 15
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Pavlos21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:09
Πόσο δίκιο έχεις ρε αδερφέ! Και τώρα άρχισαν πάλι μα βγαίνουν προκυρηξεις αλλά δεν μας πιάνει η ηλικία!
Επιστροφή στην κορυφή
Taksidiotis Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 24/Μαΐου/2021
Πόντοι: 253
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Taksidiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2021 ώρα 16:22
Τότε μπορεί αυτοί που πήραν αναβολή να δώσουν σε ένα μήνα τα αθλήματα για να μη τραβήξουν ξανά πολύ πίσω την προκήρυξη και μετά να πάτε όλοι μαζί στα ψυχοτεχνικά για να τελειώσει η υπόθεση. Πάντως όπως και να χει πιστεύω πως θα τελειώσει και αυτη η 12μηνη ΣΟΧ που εχουν υπογράψει τώρα τελευταία και μετά θα γίνουν οι οριστικές προσκλήψεις. Τι λέτε εσεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Al8888 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 11/Οκτωβρίου/2021
Πόντοι: 70
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (2) Thanks(2)   Παράθεση Al8888 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2021 ώρα 20:36
Σημερα μιλησα με ασεπ και μου ειπαν οτι μες στν εβδομαδα θα βγουν τα αποτελεσματα των αθληματων
al8888
Επιστροφή στην κορυφή
Walas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2020
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 374
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Walas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 09:46
Καλημέρα παιδιά έχει 19 ο Οκτώβρης και δεν έχουμε καμία επίσημη Ενημέρωση εμείς οι εξωτερικοί. Γνωρίζει κάποιος κατι σχετικά με την σχολή η πάμε για δεύτερη φορά κοροϊδία;
Επιστροφή στην κορυφή
tsanspyr887 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 05/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 159
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tsanspyr887 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:27
Καλημέρα μάλλον περιμένουν τα οριστικα αποτελεσματα
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
Πόντοι: 583
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ARN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:30
Αρχικά αποστάλθηκε από Walas Walas Έγραψε:

Καλημέρα παιδιά έχει 19 ο Οκτώβρης και δεν έχουμε καμία επίσημη Ενημέρωση εμείς οι εξωτερικοί. Γνωρίζει κάποιος κατι σχετικά με την σχολή η πάμε για δεύτερη φορά κοροϊδία;

Εγώ που ρώτησα τον πρόεδρο των εξωτερικών φρουρών μου είπε ότι είναι προς υπογραφή στον υφυπουργό οικονομικών. Από την Παρασκευή μου το έχει πει.
Αν δεν υπογραφεί εντός αυτής της εβδομάδας θεωρώ ότι είναι παπατζα.
Επιστροφή στην κορυφή
Walas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Walas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:31
Αρχικά αποστάλθηκε από tsanspyr887 tsanspyr887 Έγραψε:

Καλημέρα μάλλον περιμένουν τα οριστικα αποτελεσματα

Έτσι κι αλλιώς μέσα είμαστε στα οριστικά ποιος ο λόγος να τα περιμένουν; Το μόνο που θα μπορούσε ίσως να κολλάει το θέμα είναι ότι δεν δήλωσαν πολλοί εξωτερικοί αποδοχή σύμβασης.
Επιστροφή στην κορυφή
Walas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Walas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:34
Αρχικά αποστάλθηκε από ARN ARN Έγραψε:

Εγώ που ρώτησα τον πρόεδρο των εξωτερικών φρουρών μου είπε ότι είναι προς υπογραφή στον υφυπουργό οικονομικών. Από την Παρασκευή μου το έχει πει.
Αν δεν υπογραφεί εντός αυτής της εβδομάδας θεωρώ ότι είναι παπατζα.

Ακόμα να μπει αυτή η υπογραφή; Πόση δουλειά έχει αυτός ο υπουργός πια;

Επεξεργάστηκε από Nassos - 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:41
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
Πόντοι: 583
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ARN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:34
Αρχικά αποστάλθηκε από Walas Walas Έγραψε:

Έτσι κι αλλιώς μέσα είμαστε στα οριστικά ποιος ο λόγος να τα περιμένουν; Το μόνο που θα μπορούσε ίσως να κολλάει το θέμα είναι ότι δεν δήλωσαν πολλοί εξωτερικοί αποδοχή σύμβασης.

Δεν έχει κολλήσει το θέμα πουθενά, γιατί το ρώτησα και αυτό. Στο υπουργείο βρίσκεται και περιμένουμε την υπογραφή

Επεξεργάστηκε από D.Y.K - 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:35
Επιστροφή στην κορυφή
Walas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Walas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:49
Αρχικά αποστάλθηκε από ARN ARN Έγραψε:

Δεν έχει κολλήσει το θέμα πουθενά, γιατί το ρώτησα και αυτό. Στο υπουργείο βρίσκεται και περιμένουμε την υπογραφή
Σε ευχαριστώ ARN ας ελπίσουμε να μπει η τζιφρα και να ξεκινήσουμε.

Επεξεργάστηκε από D.Y.K - 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 12:03
Επιστροφή στην κορυφή
Zordy Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 22/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 43
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Zordy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:43
Τα αποτελέσματα των αθλητικών δοκιμασιών δεν θα βγουν αυτή τι βδομάδα, η επιτροπή του ΑΣΕΠ θα συνεδρίαση την Παρασκευή για το ποτέ θα τα ανακοινώσουν
Επιστροφή στην κορυφή
Selby23 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Απριλίου/2021
Πόντοι: 250
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Selby23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:59
Αρχικά αποστάλθηκε από Zordy Zordy Έγραψε:

Τα αποτελέσματα των αθλητικών δοκιμασιών δεν θα βγουν αυτή τι βδομάδα, η επιτροπή του ΑΣΕΠ θα συνεδρίαση την Παρασκευή για το ποτέ θα τα ανακοινώσουν

Λες κάτι χώρις να διευκρινίζεις ποιος το είπε. Εσένα πχ εγώ δεν σε λαμβάνω υπόψην μου. Πες μας ποιος το είπε να λάβουμε υπόψην μας την πληροφορία σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Taksidiotis Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 24/Μαΐου/2021
Πόντοι: 253
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Taksidiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:08
Παιδιά μήπως δε προχωράει η διαδικασία με τη σχολή διότι σκέφτονται πως με τα οριστικά θα γίνει ανακατάταξη του πίνακα και θα αλλάξουν τα πρόσωπα που θα επανδρώσουν το σώμα των εξωτερικών; Και περιμένουν τα οριστικά ώστε να μη μπούνε σε αυτή τη διαδικασία.
Επίσης αναφέρω ξανά το ερώτημα μου και αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει. Θα περιμένουν να τελειώσει η 12μηνη ΣΟΧ που υπέγραψαν πρόσφατα για να αναλάβουν οι οριστικοί επιτυχόντες μετά τη λήξη αυτής ή θα διακόψουν τη σύμβαση με σκοπό να γίνει η ανάληψη καθηκόντων από τους οριστικά επιτυχόντες ενδεχομένως και καταμεσής της σύμβασης;
Επιστροφή στην κορυφή
Zordy Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 22/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 43
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Zordy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:12
Μόλις πείρα τηλ στον ΑΣΕΠ και μου το είπανε
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 76 7778 79 80 109>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com