Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 17:23
Μονο αυτο γιατι ακουσα και για κατι αλλα χαρτια εκτος ταυτοτητας, χαρτι καταταξης και ΑΦΜ που ειπες;
Επιστροφή στην κορυφή
KAITH Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2010
Θέση: αλεξ/πολη-βολος
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 430
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KAITH Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 17:30
Αρχικά αποστάλθηκε από KAITH KAITH Έγραψε:

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ
(άρθρο 8 Ν.1599/1986)
γραψτε αυτο στο google και κατεβαστε την δηλωση. Καντε την για να την εχετε ετοιμη μολις μπητε και να μην την κανετε εκεινη την ωρα... Επισης φωτοτυπια το βιβλιαριο τραπεζης απο κυπρου ή πειραιως ή γενικη ή εθνικη και μια φωτοτυπια επισημου εγγραφου που να πιστοποιειται το ΑΦΜ σας. Οπως εκκαθαριστηκο ή πιστοποιητικο εκδοσης ΑΦΜ. Εννοειται οι παντρεμενοι να εχουν και πιστοποιητικο γαμου και αν υπαρχει τεκνο και μια βεβαιωση γεννησης-βαπτισης.αυτα

Επισης καλο ειναι να κανετε και μια ΔΙΑΓΡΑΦΗ απο τον ασφαλιστηκο φορεα που ανηκετε π. Χ. Το ΙΚΑ και να εχετε το αναλογο εγγραφο μαζι σας. Το ζητανε και αυτο

ή απλα να εχετε το βιβλιαριο πχ του ικα μαζι σας
αυτα εχω πει και ισχυουν!
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris-fs Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris-fs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2010 ώρα 18:50
Καλησπερα... Θα ηθελα να ρωτησω επειδη ακουσα διαφορα κ με ειπανε τι χαρτια πρεπει να παρουμε μαζι μας; Αυτα που ξερω ειναι ταυτοτητα, το χαρτι καταταξεις, βεβαιωση οτι δεν εχουμε διαπραξη εγκ΄ληματα (χαχαχαχχα) φωτοτυπια το βιβλιαριο καταθεσεων απο εκει κ περα θελουν το αφμ; Η την φορολογικη δηλωση; Χρειαζεται κ ακτινογραφια; Κ αν υπαρχει κατι αλλο πεστε το, ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή
anna.nikos Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2009
Θέση: Greece
Πόντοι: 752
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anna.nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2010 ώρα 19:17
Αρχικά αποστάλθηκε από dimitris-fs dimitris-fs Έγραψε:

Καλησπερα... Θα ηθελα να ρωτησω επειδη ακουσα διαφορα κ με ειπανε τι χαρτια πρεπει να παρουμε μαζι μας; Αυτα που ξερω ειναι ταυτοτητα, το χαρτι καταταξεις, βεβαιωση οτι δεν εχουμε διαπραξη εγκ΄ληματα (χαχαχαχχα) φωτοτυπια το βιβλιαριο καταθεσεων απο εκει κ περα θελουν το αφμ; Η την φορολογικη δηλωση; Χρειαζεται κ ακτινογραφια; Κ αν υπαρχει κατι αλλο πεστε το, ευχαριστω...
εγω που ρωτησα στρατολογια για χαρτι ποινικων διωξεων μου ειπε δεν χρειαζετε να το παρουμε τωρα. Επισης ακτινογραφια πρωτη φορα εδω μεσα το ακουσα, αρα δεν ισχυει κατι τετοιο
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris-fs Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 21
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris-fs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2010 ώρα 22:10
Δεν χρειαζετε τετοιο χαρτι απλα απο την αστυνομια μια δηλωση οτι δεν εχω διαπραξη κτλ κ το ξαχνουν απο το στρατο το λεει κ πανω στο χαρτι μαζι με το χαρτι καταταξεις
Επιστροφή στην κορυφή
Brian Peppers Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: ISAF
Πόντοι: 36
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:22

Εγω σημερα το πρωι τελειωσα με τα χαρτια που χρειαζομαι για τη καταταξη, τωρα μου μενει να περιμενω τη μερα που θα φυγω για μεσολογγι, λιγα ψωνια για τα απαραιτητα αυτο το καιρο και εξω εξω εξω, γλεντακια

Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 642
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:27
Πρεπει να εχουμε και αυτα μαζι μας; Απολυτηρια κλπ?
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:44
Δες πισω απο το χαρτι καταταξης σου, και στις οδηγιες του τι πρεπει να εχεις μαζι σου στην καταταξη, η δε το πηρες ακομη το χαρτι?
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:46
Το πηρα συναδελφε αλλα δε λεει κατι. Εμενα ειναι λευκο απο την πισω οψη. Δε γραφει τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:47
jo ολα τα επικυρωσα για καλο και κακο, πηρα το χαρτι της καταταξης το εβγαλα μια φωτοτυπια για δικη μου χρηση, την αιτηση που λεω οτι δεν διωκομαι για καποιο ποινικο αδικημα τη συμπληρωσα την επικυρωσα, μετα το απολυτηριο λυκειου φωτοτυπια και επικυρωση, το αφμ μου επικυρωμενο και αυτο, και φωτοτυπια τη πρωτη σελιδα του βιβλιαριου Λογαριασμου μου στη Τραπεζα με τον αριθμο, την οποια φωτοτυπια την δινεις στο κεντρο για να σου βαζουν το μισθο στο λογαριασμο, ανοιξα λογαριασμο και καρτα αναληψεως, στην εθνικη να ανοιξετε αυτη χρησιμοποιει ο στρατος, αυτες ειναι οι πληροφοριες μου

Επεξεργάστηκε από Brian Peppers - 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:57
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 19:52
Α επιπλεον μαζι με τα παραπανω χαρτια που ανεφερα, παρτε φυσικα και το χαρτι αιτηση που ειχατε κανει και γυρνουσατε και μαζευατε υπογραφες μετα απο καθε εξεταση, το γνωστο χαρτι απο την αρχη που δηλωσαμε υποψηφιοι εποπ
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:05
Δε νομιζω να χρειαζονται ολα αυτα. Σιγα μη παρουμε και φωτογραφιες μας ρε συ. Το χαρτι με τις υογραφες ειναι καθαρα για δικο μας αποδεικτικο και οχι για να το εμφανισουμε εκει. Ασε που δε μου ειπαν απο τη στρατολογια για απολυτηρια κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:16
Φιλε Τακη εμενα μου τα ζητησαν, τα ετοιμασα, τωρα δε ξερω τι να σου πω, ισως παιζει ρολο η ειδικοτητα μου η απλα το οτι ειμαι ακριτας (παραμεθοριο), θα μας λυθουνε οι αποριες στην πυλη
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:18
Εγω θα ξαναρωτησω στη στρατολογια παντως. Μη παω και μου την πουνε στο κεντρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:21
Ακριβως, και προληπτικα κανε πολλα, γιατι μπορει να χρειαζονται οντως, εσυ για καλο και για κακο θα τα κανεις, φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com