Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 642
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:22
Σε ευχαριστω συναδελφε.

Επεξεργάστηκε από takis2 - 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:22
Επιστροφή στην κορυφή
Brian Peppers Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: ISAF
Πόντοι: 36
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:26
Τιποτα φιλος
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 4001
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:27
Αρχικά αποστάλθηκε από Brian Peppers Brian Peppers Έγραψε:

Τιποτα φιλος
Γεια σου ρε Γκαρυ
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
Brian Peppers Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: ISAF
Πόντοι: 36
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Brian Peppers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 20:40
illy
Επιστροφή στην κορυφή
jo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 22:23
Brian ευχαριστώ, ήσουν σαφέστατος!
Επιστροφή στην κορυφή
biki214 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 02/Απριλίου/2010
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση biki214 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 17:12
Χαρτι καταταξης, καρτα και βιβλιαριο τραπεζης αν δεν κανω λαθος. Φοβαμαι μην ειναι κατι που ΠΡΕΠΕΙ να παρω και δεν το εχω! Μενω και μακρια... !
Επιστροφή στην κορυφή
jo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 17:22
Ξέχασες το αφμ!
Επιστροφή στην κορυφή
biki214 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 02/Απριλίου/2010
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση biki214 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 17:29
Α και ΑΦΜ; Καλα που το πες! Ευχαριστωωω
Επιστροφή στην κορυφή
jo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 17:31
Τίποτα, να σαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή
AnnaGavr Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 14/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 15
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση AnnaGavr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2010 ώρα 17:33
Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη! Να ρωτήσω κάτι; Η υπεύθυνη δήλωση πρέπει να είναι επικυρωμένη; Εγώ ρώτησα στο Στρατολογικό Γραφείο και μου είπανε όχι. Μήπως εσείς μάθατε τίποτα άλλο?
Επιστροφή στην κορυφή
jo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2010 ώρα 17:48
Εγω δεν έκανα καμία υπεύθυνη δήλωση.
Επιστροφή στην κορυφή
katherine Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 02/Μαρτίου/2010
Πόντοι: 66
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση katherine Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2010 ώρα 17:51

Χρόνια πολλά... Δεν μου είπαν τίποτα για επικύρωση.

Επιστροφή στην κορυφή
jo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2010 ώρα 18:02
Κατερίνα, εκανες κι εσυ την υπεύθυνη δήλωση?
Επιστροφή στην κορυφή
AnnaGavr Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 14/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 15
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση AnnaGavr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Απριλίου/2010 ώρα 18:20
Γειά σας παιδιά! Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη! Να ρωτήσω κάτι; Η Υπεύθυνη Δήλωση πρέπει να επικυρωθεί; Ρώτησα στο Στρατολογικό Γραφείο και μου είπανε όχι. Ξέρετε τίποτα διαφορετικό?
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11471
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Απριλίου/2010 ώρα 18:24
Αληθώς ο κύριος και καλή κατάταξη να έχουμε !
Εγώ έφτιαξα την δήλωση και την επικύρωσα κανονικά στα ΚΕΠ !
Απο εκεί και πέρα δεν είμαι σίγουρος άν είναι απαραίτητη και η επικύρωση !
Για καλό και για κακό άν θές την γνώμη μου επικύρωσέ την εσύ !
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com