Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
it042 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: ΠΟΛΙΤΗΣ
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 78
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση it042 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Απριλίου/2010 ώρα 11:00
Παιδια οποιος βγαλει καινουργιο βιβλιαριο καταθεσεων ας βγαλει στην γενικη... Ειναι η τραπεζα του στρατου... Και ας ζητησει βιβλιαριο μισθου... Μεσα σε μια μερα σου το δινουν... Αυτο εκανα και εγω... Φιλακια σε ολους!
Επιστροφή στην κορυφή
likos 1 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση likos 1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2010 ώρα 23:32
Γεια σας ΓνωριΖει καποιος Να Μου Πει καποιος Τι ακριβως Πρπει Να Γραψουμε Στιν Υπευθυνη δηλωση. Μονο αθτο που Λεει Στην παραγραφο Της Προκυτιξης οτι δηλαδη δεν Διοκομαι ποινακα Για καποια Πραξη. Αυτο Χρειαζεται Μονο. Και Πρεπει να Ειναι επικυρωμενη Η δηλωση. Αν Ξερεται κατι πειτε Μου.
Επιστροφή στην κορυφή
insomniacgr Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 378
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση insomniacgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2010 ώρα 01:02
Αρχικά αποστάλθηκε από likos 1 likos 1 Έγραψε:

Γεια σας ΓνωριΖει καποιος Να Μου Πει καποιος Τι ακριβως Πρπει Να Γραψουμε Στιν Υπευθυνη δηλωση. Μονο αθτο που Λεει Στην παραγραφο Της Προκυτιξης οτι δηλαδη δεν Διοκομαι ποινακα Για καποια Πραξη. Αυτο Χρειαζεται Μονο. Και Πρεπει να Ειναι επικυρωμενη Η δηλωση. Αν Ξερεται κατι πειτε Μου.

Aυτά:

http://i44.tinypic.com/2pzxohj.jpg

Και ναι, καλό είναι να είναι σφραγισμένη από Αστυνομικό Τμήμα.

Επεξεργάστηκε από insomniacgr - 17/Απριλίου/2010 ώρα 01:03
Επιστροφή στην κορυφή
HLEKTROLOGOS Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: AΘΗΝΑ
Πόντοι: 1159
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2010 ώρα 01:24
Αρχικά αποστάλθηκε από insomniacgr insomniacgr Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από likos 1 likos 1 Έγραψε:

Aυτά:

http://i44.tinypic.com/2pzxohj.jpg

Και ναι, καλό είναι να είναι σφραγισμένη από Αστυνομικό Τμήμα.
γιατι βγηκε καμια προκυρηξη;
Επιστροφή στην κορυφή
Μ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2010 ώρα 22:57
Παιδες τι χαρτια χρειαζομαστε να εχουμε μαζι μας οτα ν μπουμε τριπολη;
Επιστροφή στην κορυφή
arisba Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 23/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 214
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση arisba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2010 ώρα 13:53
Πρεπει να κανουμε κ διακοπη του ασφαλιστικου μας φορεα οταν μπουμε; Κ τι χαρτια χρειαζετε που θα το μαθουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 1556
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαΐου/2010 ώρα 00:17
XΑρτι καταταξης, ταυτοτητα και οσοι εχετε βλβλιαριο του ικα και την καρτελα ενσημων σας
Επιστροφή στην κορυφή
dhmos Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 14/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 46
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dhmos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαΐου/2010 ώρα 00:35
Αρχικά αποστάλθηκε από Velerefontis Velerefontis Έγραψε:

XΑρτι καταταξης, ταυτοτητα και οσοι εχετε βλβλιαριο του ικα και την καρτελα ενσημων σας
Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com