Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910 11 12 19>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Navy Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 03/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 516
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Navy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 19:04
Πήραμε και τις φρεγάτες, έρχεται η ώρα και για το ΦΕΚ!
Επιστροφή στην κορυφή
eirini k Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 05/Απριλίου/2021
Πόντοι: 82
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση eirini k Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:51
Αρχικά αποστάλθηκε από Navy Navy Έγραψε:

Πήραμε και τις φρεγάτες, έρχεται η ώρα και για το ΦΕΚ!
ανυπομονω
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 1688
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 22:52
Οσοι είστε απο το 95 δεν εχεται να φοβάστε. Οι του 94 ας εχουμε εγκυκλοπαιδικο ενδιαφέρον...
Επιστροφή στην κορυφή
Navy Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Navy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 07:47
Προηγουνται ορκωμοσία ΟΒΑ και ΕΣΣΟ, υποθέτω μετά το Νοέμβριο να βγάλει ΦΕΚ.
Επιστροφή στην κορυφή
Loopatic Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 53
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loopatic Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 16:45
Ειδα βγηκε συμπληρωματική στο ΠΝ για 36 θέσεις αλλα για ατομα που ειναι κατάλληλα οταν πρωτοβγήκε η προκήρυξη βεβαια ειδα ζηταει σε ειδικότητες που δεν συμπλήρωσαν τα νούμερα που θελανε οπω πχ ηλ που ηθελαν 24 και πηραν 4 τελικα αλλα ξαφνικα εμφάνισαν κατάλληλους απο το πουθενα που δεν κάλεσαν 3 μηνες πριν αλλα τους καλούν τωρα. Νομιζω μας δουλευουν λιγο επρεπε για αυτες τις θέσεις να βγει εκ νέου προκήρυξη αν και εξαρχης βρωμαγε η συγκεκριμενη με 77 αρμενιστες αντι τους 8 που ζηταγε! Οποτε τσεκάρετε μηπως κάλεσαν καποιον απο σας που ειχε κανει αιτηση μάγκες!
Επιστροφή στην κορυφή
Navy Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Navy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 17:52
Αρχικά αποστάλθηκε από Loopatic Loopatic Έγραψε:

Ειδα βγηκε συμπληρωματική στο ΠΝ για 36 θέσεις αλλα για ατομα που ειναι κατάλληλα οταν πρωτοβγήκε η προκήρυξη βεβαια ειδα ζηταει σε ειδικότητες που δεν συμπλήρωσαν τα νούμερα που θελανε οπω πχ ηλ που ηθελαν 24 και πηραν 4 τελικα αλλα ξαφνικα εμφάνισαν κατάλληλους απο το πουθενα που δεν κάλεσαν 3 μηνες πριν αλλα τους καλούν τωρα. Νομιζω μας δουλευουν λιγο επρεπε για αυτες τις θέσεις να βγει εκ νέου προκήρυξη αν και εξαρχης βρωμαγε η συγκεκριμενη με 77 αρμενιστες αντι τους 8 που ζηταγε! Οποτε τσεκάρετε μηπως κάλεσαν καποιον απο σας που ειχε κανει αιτηση μάγκες!
Δεν καταλαβαίνω φίλε μου τι ακριβώς γίνεται, θα καλέσει τους επιλαχοντες. Εγώ έκανα τα χαρτιά και βγήκα ακατάλληλος για το ecdl αλλά τα είχα τα μόρια. Τι γίνεται τώρα εδώ;
Επιστροφή στην κορυφή
Loopatic Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loopatic Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:01
Καλεί ατομα απο την προκήρυξη τα οποια ηταν κατάλληλα και δεν τα φωναξαν να πανε ΠΚΕ αλλα δεν ξερω πως καλεί σε κάποιες ειδικότητες ατομα οπως ειναι των Ηλεκτρολόγων που εγω ειχα κανει εκει τα χαρτια μου αλλα δεν μου εδειξε ποτε αν ημουν κατάλληλος η οχι και η οποια ειδικοτητα επαιρνε 24 ατομα και τελικα πηρε 4 και δεν ειχε καν αναπληρωματικούς Αμα μπεις στην σελιδα του πν ειναι πρωτο πρωτο θα το δεις
Επιστροφή στην κορυφή
Loopatic Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loopatic Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:02
Αμα υπηρχαν εξαρχης κατάλληλα ατομα στους ηλεκτρολόγους και ζηταγε 24 αλλα δεν μεζεψε τοσους δεν θα τους ειχε καλεσει εξαρχης ώστε να ειχανε συμπληρωθεί τα νούμερα που ζήταγαν; Με λιγα λογια απλα εβγαλαν 36 θέσεις χωρις να ξερουμε ποιους καλούν τι μορια εχουν και τιποτα παραπανω απλα λεει καλούν κατάλληλους
Επιστροφή στην κορυφή
Loopatic Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loopatic Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:07
Διορθώνω αντι για 24 πηρε 9 ατομα χωρις αναπληρωματικούς αρα κατάλληλοι αλλοι δεν υπηρχαν αλλιως θα ειχανε καλεστεί εξαρχης να πανε για αθλήματα πως εχουν τωρα κατάλληλους
Επιστροφή στην κορυφή
Navy Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Navy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:13
Ρε φίλε μου εγώ βάσει μορίων είχα 586 για Τ/Μηχ περναγα τρίτος στη σειρά και μ έκοψαν για το ecdl Ήταν όλα κλειστά λόγω καραντινας. Το έβγαλα μετά από μια βδομάδα που άνοιξαν τα κέντρα στο μεσοδιάστημα μ έβγαλαν ακατάλληλο. Τα μόρια μου είναι όμως επαρκή. Τι παιζει τώρα, δεν έχω καταλάβει.
Επιστροφή στην κορυφή
TRK Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Απριλίου/2020
Θέση: 12
Πόντοι: 56
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση TRK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:17
Φίλε navy καλουνε όσους βγήκαν κατάλληλοι ακόμη και με λίγα μόρια εσύ δυστυχώς βγήκες ακατάλληλος διότι δεν είχες ecdl. Όταν έκανες την αίτηση για την προκυρηξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Loopatic Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loopatic Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:25
Τ/μηχ επαιρναν 43 ατομα και δεν πηραν Ουτε τα μισα και ξαφνικα τωρα εχουν καλεσει κατάλληλους. Αμα σε ειχε γραψει ακατάλληλο δεν θα σε καλέσουν καν λογικα θα καλέσουν 36 ατομα απο το πουθενα να πανε για να μπουν. Η προκήρυξη αυτη ηταν τερμα βυσματικη εγω απο τις 4 που ειχα κανει μονο στην μια ημουν κατάλληλος στις αλλες τρεις δεν μου λεει τιποτα παραπανω και σε αυτην που ημουν κατάλληλος ειδα στις λίστες 4 ατομα με λιγοτερα μορια απο εμενα και εμενα δεν με κάλεσαν ΠΚΕ μην ψαχνεις να βρεις ακρη αγορινα απλα βγηκε μια συμπληρωματική για ατομα φαντασματα που εμφανίστηκαν σαν μανιταρια απο το πουθενα
Επιστροφή στην κορυφή
Davarick Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 25/Ιανουαρίου/2021
Θέση: Σπίτι μου
Πόντοι: 17
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Davarick Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:36
Καλησπέρα, έχω μια απορία ιδιαιτερα τωρα που μιλατε για ναυτικο. Πληροφοριακά εγώ δεν έχω κάνει το στρατιωτικο μου και δεν μου έχει ερθει χαρτι (αναβολη εως το 2024) αλλά συμφωνα με την stratologia.gr με έχουν βάλει στον Στρατο Ξηρας. Οπότε θέλω να ρωτησω όταν βγει η προκυρηξη, ανεξαρτητως απο ειδικότητας, Εαν μπορω να δηλωσω ΕΠΟΠ ναυτικό ενώ με εχουν βάλει στον Στρατο Ξηρας. Ευχαριστω εκ των προτερων😁☺
Violence is not the answer.Violence is the question and the answer is YES-Doom slayer
Επιστροφή στην κορυφή
Loopatic Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loopatic Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:38
Δηλώνεις σε οποίο σωμα θες ασχέτως αν ησουν ξηρα αεροπορία η πολεμικο ναυτικο εγω ειχα τελειωσει ξηρα και δήλωσα πολεμικο ναυτικο και δεν υπηρχε θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Davarick Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 25/Ιανουαρίου/2021
Θέση: Σπίτι μου
Πόντοι: 17
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Davarick Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:41
Μαλιστα, ευχαριστω πολυ
Violence is not the answer.Violence is the question and the answer is YES-Doom slayer
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910 11 12 19>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com