Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 15159
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιανουαρίου/2012 ώρα 16:16
Αρχικά αποστάλθηκε από typos typos Έγραψε:

Αυτο ακριβως σου λεω, οτι καπου πρεπει να τραβας τη γραμμη, διαφορετικα δεν εισαι επιλεκτο σωμα, εισαι το ιδιο με τους αλλους απλα με περισσοτερες ασκησεις. Δηλαδη αν καποιο Ι2 Ι3 βγαζει το τρεξιμο να τον παρουμε; Κανεις σαν να μην καταλαβαινεις τι θελω να πω

Πλέον έτσι όπως έχει γίνει η θητεία λίγα άτομα πάνε στις ειδικές δυνάμεις οπότε θα πάρουν και αυτούς διότι χρειάζονται άτομα
Επιστροφή στην κορυφή
FAITHGR Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2012
Πόντοι: 16
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση FAITHGR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2012 ώρα 18:56
Καλησπερα, μολις τελειωσα το λυκειο και τον Νοεμβριο παρουσιαζομαι σαν εθελοντης στρατου στις Ε. Δ. Πεζοναυτων και μετα θα παω εξωτερικο για σπουδες, το ερωτημα μου ειναι το εξης,
Γινεται να επιλεξω να μπω αμφυβιος καταδρομεας αφου παρουσιαστουμε σαν πεζοναυτες και μετα;
Θαρσείν χρή ταχ' αύριον έσετ' άμεινον.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11598
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2012 ώρα 19:01
Ναι γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
jimaras Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 11/Νοεμβρίου/2010
Πόντοι: 40
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jimaras Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 02:14
Αρχικά αποστάλθηκε από typos typos Έγραψε:

Τι σχεση εχει αν εχω υπηρετησει ή οχι; Αυτο που ειπα ηταν το αυτονοητο, οτι δηλαδη δε γινεται κομμαντο με τετοιο υψος οπως δε νοειται μπασκετμπολιστας ή τσολιας. Ειπα και κατι αλλο στο οποιο δεν απαντησες, που τραβαμε τη γραμμη; Οπως και να εχει καλη θητεια στο παλικαρι, φυσικα και δεν ηθελα να τον θιξω, οπως ειδες δεν επιτεθηκα προσωπικα σε κανεναν.

Φίλε ειλικρινά είσαι πολύ λάθος. Σέβομαι την άποψη σου, αλλα δεν μπορώ να τη δεχτώ. Πραγματικά κ εγώ πιστεύω οτι δεν έχεις βρεθεί ποτέ έστω και σε παρέλαση ειδικών δυνάμεων, πόσο μάλλον σε κάποια δύσκολη άσκηση. Εκεί θα έβλεπες οτι κατι ανθρωπάκια 1.50 και 1.55 ή παιδιά με 110 και 120 κιλά 'κόβουν' (για πλάκα) κάτι μπρατσαράδες 2 μέτρα...
Τη γραμή την τραβάμε στην ψυχή και στο αν το λέει η καρδιά του! Κι εγώ τα ίδια με σένα έλεγα, αλλα τα έζησα 'από μέσα' και άλλαξα γνώμη 1000000%
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος χατζηθεοδωρι Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χρήστος χατζηθεοδωρι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 08:38
Καλημέρα θέλω να σας ρωτήσω κάτι. Είχα δηλώσει στα ΚΕΠ ότι ήθελα ειδικές δυνάμεις αλεξιπτωτιστών, πώς μπορώ να δηλώσω ότι θελω Ζ ΜΑΚ Γίνεται να έχω ταυτόχρονα δηλωμένο αλεξίπτωτα και Ζ ΜΑΚ ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10951
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 15:35
Ζ ΜΑΚ πάνε μόνο μόνιμοι, ως απλός κληρωτός αν πας θα κάνεις δουλειά γραφείου.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com