Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 26 2728
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
xristoforos9119 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xristoforos9119 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2021 ώρα 20:31
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας. Έχω πάρει τηλέφωνο στην Τρίπολη αλλά μου λένε ότι δεν έχει έρθει ο φάκελος ακόμα. Πήρα μετά στην στρατολογική υπηρεσία που ανήκω (καταγωγή από Λέσβο) και λένε ότι έχουνε φύγει όλοι οι φάκελοι από εκείνους. Εχω προθεσμία μέχρι τις 17/10. Συνεχίζω να καλώ ανά 2-3 μέρες... Ελπίζω να μην έχει συμβεί κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή
Giorgio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Giorgio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2021 ώρα 23:38
Α δηλαδή φίλε Πανό μπορώ να πάω για την αναβολή μου χωρίς να κλείσω ραντεβού μέσω τηλεφώνου στο 401, για την τελική απάντηση. Ευχαριστώ πολύ φίλε, αύριο το πρωί εφόσον πέρασαν ήδη 20 μέρες, θα πάω. Θα ενημερώσω εδώ για το ότι έγινε.
Επιστροφή στην κορυφή
Giorgio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Giorgio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 12:18
Λοιπόν, πήγα εγώ έξω από το 401, και μου λέει ένας, για απαλλαγών είσαι; Και ας ήθελα αναβολή. Λέω ναι. Πάω στη κτήριο το μικρό, μπήκα μέσα, μου λέει ένας, σε βλέπει ψυχολόγος η ψυχίατρος; Του λέω ναι, δείχνω το χαρτί, μέσα σε 1 λεπτό έγραψε κάτι σε αυτό, το κράτησε και μου λέει τελείωσες, και έφυγα. Την πήρα την αναβολή έτσι; Δεν έκανα κάτι λάθος?
Επιστροφή στην κορυφή
panos7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 20/Μαΐου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 66
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:37
Αρχικά αποστάλθηκε από Giorgio Giorgio Έγραψε:

Λοιπόν, πήγα εγώ έξω από το 401, και μου λέει ένας, για απαλλαγών είσαι; Και ας ήθελα αναβολή. Λέω ναι. Πάω στη κτήριο το μικρό, μπήκα μέσα, μου λέει ένας, σε βλέπει ψυχολόγος η ψυχίατρος; Του λέω ναι, δείχνω το χαρτί, μέσα σε 1 λεπτό έγραψε κάτι σε αυτό, το κράτησε και μου λέει τελείωσες, και έφυγα. Την πήρα την αναβολή έτσι; Δεν έκανα κάτι λάθος;

Λογικά θα στην έδωσε φίλε, θα το δεις και στο σαιτ όταν είναι, να το κοιτάς.
Επιστροφή στην κορυφή
Giorgio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Giorgio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:26
Στο σάιτ γράφει, δεν είσαι προγραμματισμένος για κατάταξη στην επόμενη εσσο. Αυτό θα πρέπει να γράφει η κάτι άλλο φίλε πανό?
Επιστροφή στην κορυφή
panos7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 20/Μαΐου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 66
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 20:55
Αρχικά αποστάλθηκε από Giorgio Giorgio Έγραψε:

Στο σάιτ γράφει, δεν είσαι προγραμματισμένος για κατάταξη στην επόμενη εσσο. Αυτό θα πρέπει να γράφει η κάτι άλλο φίλε πανό;

Να κοιτάς εκεί που λέει "πληροφορίες για την αναβολή μου". Σε λίγες μέρες θα σου γράφει.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 26 2728

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com