Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 14 1516
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Grjimmis7 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grjimmis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:45
Ναι για παράδειγμα αμύνης αεροδρομίων ειδικών επιχειρήσεων που απαιτεί μόνο απολυτήριο λυκείου, θα μου δώσει 450 μόρια το πτυχίο μου ή δεν θα μετρήσει καν;
Επιστροφή στην κορυφή
TRK Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Απριλίου/2020
Θέση: 12
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 52
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση TRK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:58
Όχι σε αυτά που ζητάνε απολυτήριο λυκείου πρπειε να βάλεις μόνο αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΔΥΚ 16 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 661
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΛΔΥΚ 16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:58
Δεν θα μετρήσει κάν το ανώτατο επίπεδο γνώσης το καθορίζει η ίδια η προκήρυξη. Π. Χ αν η ειδηκοτητα λέει απολυτήριο Λυκείου τότε θα σ μέτρηση μόνο αυτό δεν πάνα έχεις διδακτορικό
Επιστροφή στην κορυφή
Eirini_k Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2021
Πόντοι: 14
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Eirini_k Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:01
Αν θυμάμαι καλά στην αεροπορία δεν ζητούσε κάποιο πτυχίο αν θυμάμαι καλά αλλά στον στρατό ξηράς ήθελε για ναυτικό δεν ξέρω... Εγω θέλω να ελπίζω ότι θα δεχτούν σε κάποιες ειδικότητες τις μισές διδακτικες μονάδες
Επιστροφή στην κορυφή
Grjimmis7 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2021
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grjimmis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:35
Κατάλαβα ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 14 1516

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com