Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 25 2627
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rindren Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rindren Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 08:57
Το κατανοώ ότι έγιναν πολύ αργά όλα αλλά κ εγώ το έμαθα πολύ αργά δυστυχώς. Αυτοπροσώπως πως την παίρνω; Ξέρει κανείς ποια είναι η διαδικασία αν παρουσιαστώ αύριο;
Επιστροφή στην κορυφή
lancecorporal Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2020
Θέση: Δεκανέας
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 691
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lancecorporal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 09:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Rindren Rindren Έγραψε:

Το κατανοώ ότι έγιναν πολύ αργά όλα αλλά κ εγώ το έμαθα πολύ αργά δυστυχώς. Αυτοπροσώπως πως την παίρνω; Ξέρει κανείς ποια είναι η διαδικασία αν παρουσιαστώ αύριο;

Θα πεις οτι θελεις αναβολη για τους ταδε λογους, καλο θα ηταν να εχεις καποιο αποδεικτικο χαρτι η κατι για να μη σου πουνε μα μου διοτι βλεπεις τι γινεται με τη τουρκια δε θα αφηνουν ευκολα να παρεις αναβολη. Θα πεις τους λογους σου, αμα εχεις καποιο αποδεικτικο καλως και θα σε καθοδηγησουν αυτοι.
You couldn't beat me even if you wanted to.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 25 2627

??af?΅?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com