Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτρέπονται τατουάζ και body piercing;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Hyper Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 15/Ιουλίου/2010
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1064
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hyper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2010 ώρα 04:01

Μ@κης γιαυτο που ρωτας ισχυει το οτι δεν σε επιρεαζει αφου τωρα εισαι οκ

Επιστροφή στην κορυφή
minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2010 ώρα 02:03
Σε περιπτωση που κανω τατουαζ στο μπρατσο θα εχω προβλημα; Με εχετε μπερδεψει πολυ με τις απαντησεις σας, μια ξεκαθαρη απαντηση υπαρχει;
Επιστροφή στην κορυφή
nandy24 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Σεπτεμβρίου/2010
Πόντοι: 271
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nandy24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 16:45

Ξέρει κανείς να μου πει αν μπορούν να με κόψουν επειδή έχω τατουάζ στο σβέρκο πίσω; Πάντως με τα μαλλιά κοτσίδα κάτω και φορώντας χιτώνιο δεν φαίνετε...

Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 9479
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 22:28
Δεν θα έχετε πρόβλημα παιδιά , μην αγχώνεστε!
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 03:20

Καλησπερα ειμαι κοπελα κ εχω ενα τατου μικρο στο ενα οπισθιο που φαινεται λιγακι. λετε να εχω προβλημα; παρακαλω απαντηστε μου. ευχαριστω.

Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 14838
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 03:23
Αρχικά αποστάλθηκε από ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Έγραψε:

Καλησπερα ειμαι κοπελα κ εχω ενα τατου μικρο στο ενα οπισθιο που φαινεται λιγακι. Λετε να εχω προβλημα; Παρακαλω απαντηστε μου. Ευχαριστω.

Δεν θα έχεις πρόβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
TS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση TS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 04:08

Καλησπερα ειμαι κοπελα κ εχω ενα τατου μικρο στο ενα οπισθιο που φαινεται λιγακι. Λετε να εχω προβλημα; Παρακαλω απαντηστε μου. Ευχαριστω.

Πως φαίνεται δηλαδή; Θα σε ξεβρακώσουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 04:38
Στις υγειονομικές εξετάσεις μένεις με τα εσώρουχα
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 11:12
Αρχικά αποστάλθηκε από Greek_Army Greek_Army Έγραψε:

Στις υγειονομικές εξετάσεις μένεις με τα εσώρουχα

Μια μικρή διόρθωση Greek_Army.
Στις υγειονομικές εξετάσεις, μένεις τσιτσίδι.
Σε εξετάζουν τελείως γυμνό.

Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 19:35
Εντάξει άνθρωποι είμαστε λάθοι κάνουμε κύριε ΔΥΚ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2011 ώρα 02:18
Αρχικά αποστάλθηκε από greek_army greek_army Έγραψε:

στις υγειονομικές εξετάσεις μένεις με τα εσώρουχα

Για την ακριβεια ειναι προς την μεση και κατα συνεπεια φαινεται αρκετο απ το ταττοο ακομα κι οταν φορας εσωρουχο... Στην περιπτωση αυτη τι γινεται;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2011 ώρα 16:12

Για την ακριβεια ειναι προς την μεση και κατα συνεπεια φαινεται αρκετο απ το ταττοο ακομα κι οταν φορας εσωρουχο... Στην περιπτωση αυτη τι γινεται;
Δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
jorzleo Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Δεκεμβρίου/2011
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jorzleo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 18:19
Δλδ, για εποπ αμα βγει προκυρηξη, θα εχω προβλημα με το τατου μ; Εχω ενα τυπου μαορι στο αριστερο μ χερι μεχρι τα μεσα του δικεφαλου (το υπολοιπο δν φενεται με τα ρουχα ουτως η αλλος!) ;
ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Σεπτεμβρίου/2016 ώρα 21:24
Παιδια, θελω πολυ να μπω στην αστυνομια αλλα ισως να υπαρχει προβλημα. Εχω ενα τατουαζ σε ολο μου το στηθος (μια κουκουβαγια) και ενα που καλυπτει ολη την εσωτερικη μερια του δικεφαλου μου (ενα αρχαιοελληνικο αγαλμα που στραγγαλιζει ενα φιδι) που ομως δεν κατεβαινει πιο κατω απο το υψος του αγκωνα. Με αποφαση το ΣτΕ απο το 2014 επιτρεπονται τα τατουαζ στους ενστολους εφοσον καλυπτονται απο την στολη τους και δεν ειναι προκλητικα. Υπαρχει λοιπον περιπτωση στις υγειονομικες εξετασεις να "γυρισει το ματι" σε κανεναν και να με κοψουν λογω τατουαζ; Τι νομιζετε; Εχετε ακουσει παρομοια περιπτωση;
Επιστροφή στην κορυφή
glok Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Μαρτίου/2017
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση glok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2017 ώρα 18:28
exW ena tattoo sto xeri kai sugkekrimena stin papia tou xeriou...lete na uparxei provlhma;(signwmh gia ta greeklish den allazei i glwssa tou ypologisti mou)
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9>