Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

35 Μοίρα Καταδρομών - Κύπρος

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 62 6364 65 66 68>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Χρηστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χρηστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2018 ώρα 16:55
Καλησπέρα! Μπαίνω Σεπτεμβρίο και σκέφτομαι πολύ σοβαρά για 35 ΜΚ Κύπρο.. τι παίζει εκεί; Αξίζει;
Επιστροφή στην κορυφή
bill Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση bill Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Ιουνίου/2018 ώρα 13:15
Καλησπερα. Ενδιαφερομαι για 35μκ κυπρο. Θελω να ρωτησω τωρα που θα παω να κοψω την αναβολη μου να δηλωσω οτι επιθυμω ειδικες δυναμεις ή ελδυκ; Η πρεπει να τα δηλωσω και τα 2 ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 10490
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Ιουνίου/2018 ώρα 15:34
Θα δηλώσεις Ειδικές Δυνάμεις και όταν μεταταχθείς εκεί θα ρωτήσουν ποιοί θέλουν να πάνε 35 ΜΚ.
Επιστροφή στην κορυφή
Θάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2018 ώρα 01:13
Σκέφτομαι για 35 ΜΚ μπορείτε να μου πείτε τα αθλήματα που θα πρέπει να περάσω και αν μπορώ να πάω δόκιμος;
Επιστροφή στην κορυφή
christos94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 17/Ιουλίου/2018
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση christos94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2018 ώρα 04:13
Παιδια με φοιτητικές άδειες ξέρει κανείς τι γίνετε;
Επιστροφή στην κορυφή
παναγιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση παναγιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουλίου/2018 ώρα 19:34
Καλησπερα σε ολους, στην ηλεκτρονικη μου δηλωση της ΣΥΠΟ, επελεξα ΕΛΔΥΚ, εχοντας στο μυαλο ομως την 35 μκ και οχι την επιλογη των ειδικων δυναμεων. Τι γινεται τωρα, υπαρχει περιπτωση να μην εχω την δυνατοτητα να παω στην 35
Επιστροφή στην κορυφή
The Marine Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Σεπτεμβρίου/2012
Πόντοι: 250
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση The Marine Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Αυγούστου/2018 ώρα 20:22
Καλησπέρα, παρουσιάζομαι το Σεπτέμβριο έχοντας δηλώσει ηλεκτρονικά ΕΛΔΥΚ αλλά έχοντας σκοπό την 35ΜΚ. Διάβασα στο φόρουμ μετά από τη δήλωση που υπέβαλα ότι θα έπρεπε να είχα δηλώσει ειδικές δυνάμεις. Συνεπως έχω την ίδια ερώτηση με τον Παναγιώτη από πάνω. Υπάρχει περίπτωση να μην μπορώ να πάω στην 35ΜΚ; Στα ΣΥΠΟ δε μπορεί κάποιος να δηλώσει πάλι αν θέλει ειδικές δυνάμεις, ΥΕΑ κλπ; Δεν περνάνε κλιμάκια (ειδικών, δυνάμεων, ΥΕΑ, ΕΛΔΥΚ) πια από τα ΣΥΠΟ; Κάποιος που έχει παρουσιαστεί σε ΣΥΠΟ και έχει γνώση επί του θέματος θα παρακαλούσα να μας απαντήσει, πιστεύω ότι θα αφορά πολλούς η ερώτηση. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Χριστίνα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χριστίνα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2018 ώρα 15:30
Μπαίνει το αγορι μου φαντάρος και όταν μου είπε οτι εχει βάλει 35μκ μου ήρθε εγκεφαλικό. Ξερω τι αγγούρι πρόκειται να φάει. Επίσης ξέρω από γνωστούς ότι είχαν πει στους φαντάρους ότι προσπαθούν όσο αφορά την εκπαιδεύσει να μοιάσουν στα Ο. Υ. Κ.
Όποια κοπελα Είναι εδώ και διαβάζει να ξέρει ότι στην αρχή δεν θα μπορεί να στέλνει μηνύματα, εγώ έχω προετοιμαστεί ψυχολογικά και ότι μελαγχολικό υπάρχει σε ταινία το εχω κατεβάσει... Καλή δύναμη σε όλους όσους πάνε... Υπομονή και κουράγιο.
Επιστροφή στην κορυφή
The Marine Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση The Marine Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2018 ώρα 18:43
Γνωριζει καποιος αν αυτο σημαινει οτι θα παω 35 ΜΚ;:

Είστε υπόχρεος κατάταξης, με την 2018 Ε΄ ΕΣΣΟ (Σεπτέμβριος) , δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 88/2018.
Έχετε κατανεμηθεί σε Στρατός Ξηράς,Καταδρομές -ΕΛΔΥΚ.
Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε Κέντρο Εκπαιδεύσεως Υλικού Πολέμου (ΚΕΥΠ) (ΛΑΜΙΑ) στις 18-09-2018.
Επιστροφή στην κορυφή
fsafas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση fsafas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2018 ώρα 18:49
Ναι 35 ΜΚ πηγαίνεις.
Επιστροφή στην κορυφή
giannismar Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 28/Οκτωβρίου/2015
Πόντοι: 153
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannismar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2018 ώρα 19:43
Ναι φιλος.2 σε 1.
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Αυγούστου/2018 ώρα 15:29
Παιδιά εμένα μοθ ήρθε ΕΛΔΥΚ πυροβολικό, υπάρχει κάποια δυνατότητα να δηλώσω την 35 μκ όταν παρουσιαστώ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10490
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Αυγούστου/2018 ώρα 17:49
Πρέπει να δηλώσεις Ειδικές Δυνάμεις πρώτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Αυγούστου/2018 ώρα 18:59
Ναι αυτό είναι το ζητούμενο, εφόσον δεν υπάρχουν τα κέντρα και υπάρχουν τα ΣΥΠΟ , υπάρχει δυνατότητα δηλώσης ειδικών δυνάμεων αφότου παρουσιαστώ ως πεζικο; περνάν κλιμάκια κλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
The Marine Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση The Marine Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Αυγούστου/2018 ώρα 02:13
Φίλε Παναγιώτη είχα πάρει τηλέφωνο σε στρατολογικά γραφεία και μου είπαν ότι και από τα ΣΥΠΟ θα περάσουν κλιμάκια γιατί είχα την ίδια απορία με εσένα και δεν μου ειχε απαντήσει κάποιος στο forum.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 62 6364 65 66 68>