Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

547 ΤΠ - Ρέθυμνο

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Afairestis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Αυγούστου/2017
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Afairestis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2017 ώρα 23:45
Ωραια, σιγα σιγα τελειωνω την λιστα μου μαζι και ο υπνοσακος ;)
Επιστροφή στην κορυφή
a942018 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση a942018 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:54
Έχουμε κανενα νέο απο ΤΠ 547 ;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2019 ώρα 14:10
Παίδες μακριά απο το 547 Α/Μ ΤΠ. Στο στρατόπεδο υπηρετούν κυρίως βύσματα Ρεθυμνιώτες, Χανιώτες οι οποίοι χώνουν συνάδελφους τους να κάνουν υπηρεσίες τους Και αυτοί με ισχυρά βύσματα παίρνουν απόσπαση στη ΛΑΦΡ και ΤΕ Ρεθυμνου. Επίσης στο στρατόπεδο υπάρχουν παράνομα Ι2, Ι3 &Ι4 που στο αερομεταφερομενο πεζικο υπηρετουν αποκλειστικα Ι1 με ευθύνη του διοικητή και προκειται καθαρα για εθελοντικη καταταξη στο αερομεταφερομενο πεζικο
Επιστροφή στην κορυφή
StavrosR Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Σεπτεμβρίου/2019
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση StavrosR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2019 ώρα 18:36
Καλησπέρα παιδιά κανενα νεότερο σχετικά με το το 547; Έχει βελτιωθεί καθόλου η κατάσταση με το καινούργιο διοικητή που απ'ότι διαβάζω διορίστηκε τον Ιούλη;
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 12:44
Καλημέρα σε όλους,
Πρόκειται να μπω στο 547 Α/Μ-ΤΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ τον Ιανουάριο 2020. Ξέρει κανείς τι παίζει στο στρατόπεδο και γενικά συμβουλές;
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
mike94 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mike94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2020 ώρα 19:03
Παιδια το στρατοπεδο στο Ρεθυμνο τι λεει; Μαλλον θα παρουσιαστω εκει τον Μαρτιο ειμαι απο Κρητη. Ακουγονται διαφορα για το Ρεθυμνο. Εχει κανεις εικονα; Εγω θελω να δηλωσω στρατονομια. Οποτε ποσο καιρο θα ειμαι εκει;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:06
Γεια σε όλους! Παρουσιαζομαι 21/1 στο Ρέθυμνο και θέλω να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να δώσει μερικές πληροφορίες/συμβουλές για το συγκεκριμένο στρατόπεδο.(π. χ πόσο δύσκολη είναι η εκπαίδευση )
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Mikexen Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2019
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Mikexen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:17
Αρχικά αποστάλθηκε από Νίκος Νίκος Έγραψε:

Γεια σε όλους! Παρουσιαζομαι 21/1 στο Ρέθυμνο και θέλω να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να δώσει μερικές πληροφορίες/συμβουλές για το συγκεκριμένο στρατόπεδο.(π. χ πόσο δύσκολη είναι η εκπαίδευση )
Ευχαριστώ!

Καλησπέρα φίλε και εγώ μπαίνω εκεί 21/1. πώς είσαι στο φβ να μιλήσουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:11
Καλησπέρα,Nikos Kelaidis στο φβ αν θες στείλε μου απλά πες μου πως σε λένε για να σε δεχτώ !
Επιστροφή στην κορυφή
georgecrete Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση georgecrete Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2020 ώρα 21:38
Φιλε σου στελνω αιτημα πες μου ποιος ποιος εισαι ακριβως γιατι βγαζει 3-4. Αν δεις το μηνυμα γιατι λογικα εισαι μεσα. Παιδες πειτε λιγο εχω ενα βυσμα και μπαινω Μαρτιο και μπορει να μου κανονισει να παρουσιαστω οπου θελω. Ειμαι απο Κρητη. Και αυτος λεει να κανονισει Ρεθυμνο. Πειτε την γνωμη σας να παω Ρεθυμνο; Οσα εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι αρνητικα και χαλια γενικα. Ποιο αλλο στρατοπεδο ειναι το ιδανικο να παρουσιαστεις;
Υ. Γ. Εχω τελειωσει ηλεκτρολογος μηχανικος και δουλευω ως ηλεκτρολογος 3 χρονια. Μετραει αυτο καπου; Γενικα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23