Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 2425 26 27 31>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2009
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 254
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 23:42
Νasso σε ευχαριστώ καλό βράδυ.
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 14838
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 20:04
Επιστροφή στην κορυφή
kwstas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kwstas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 12:06

Καλημερα σας βρισκομαι σε νησι εδω κ 4 χρονια... Περυσι δεν πηρα μεταθεση δηλαδη στα 3 χρονια. Ξερετε ποσα ειναι τα χρονια της μεταθεσης σε νησι γιατι ακουγετε κ για 5ετια. Αν μποριται να μου πητε κατι θα με βοηθουσατε πολυ δε παλευετε αλλο!

Επιστροφή στην κορυφή
καταρινα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση καταρινα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2011 ώρα 21:50
Η ορκομωσια της 3ης σειρας θα γινει σε ορισμενες περιοχες εχει γινει
εγω θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ειναι ευκολο ενας εποπ να παρει μεταθεση για κυπρο;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 9471
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαρτίου/2011 ώρα 17:54
Αρχικά αποστάλθηκε από καταρινα καταρινα Έγραψε:

εγω θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ειναι ευκολο ενας εποπ να παρει μεταθεση για κυπρο;
Μέχρι στιγμής μόνο ΕΜΘ υπηρετούν στην Κύπρο οπότε η απάντηση είναι όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΑΝΝΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΑΝΝΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2011 ώρα 11:51
Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K D.Y.K Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από καταρινα καταρινα Έγραψε:

Μέχρι στιγμής μόνο ΕΜΘ υπηρετούν στην Κύπρο οπότε η απάντηση είναι όχι.

για ποιο λογο να μην πάει ενας εποπ στην κυπρο εφοσον ειναι μονιμοπηοιμενος; Πιστευω πως θα βγει σχετικη διαταγη. Τελικα ξερουμε ποτε θα ερθουν στο περιπου οι μεταθεσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 9471
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2011 ώρα 17:56
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Έγραψε:

για ποιο λογο να μην πάει ενας εποπ στην κυπρο εφοσον ειναι μονιμοπηοιμενος; Πιστευω πως θα βγει σχετικη διαταγη.
Όταν βγεί φίλε μου σχετική διαταγή και για τους ΕΠΟΠ, τότε θα μπορούμε να το συζητήσουμε. Πρός το παρών υπηρετούν ΜΟΝΟ ΕΜΘ στην ΕΛΔΥΚ
Επιστροφή στην κορυφή
Akisss Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Akisss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2011 ώρα 22:50

Γεια σας είμαι 22 απολύθηκα με τον βαθμό του ανθυπολοχαγού πεζικού-στρατολογίας και λέω να κάνω τα χαρτιά μου για εποπ ξέρω πως είναι μέσα τα πράγματα…είμαι από ρόδο και θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζεται πόσο εύκολο είναι να υπηρετήσω εδώ στην ρόδο η στην χίο που είναι παραμεθόριο και από ότι διάβασα δυσμενή…και αν γίνετε να κάνω αμοιβαία μετάθεση με άτομο που υπηρέτη ιδι στην ροδο η χιο με την περιοχή που πιθανόν να είναι η δική του…Επίσης αν η υποχρεωτική παραμονή είναι 7 γτ άκουσα πως έγινε 5...

Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2011 ώρα 22:59
Αρχικά αποστάλθηκε από Akisss Akisss Έγραψε:

Γεια σας είμαι 22 απολύθηκα με τον βαθμό του ανθυπολοχαγού πεζικού-στρατολογίας και λέω να κάνω τα χαρτιά μου για εποπ ξέρω πως είναι μέσα τα πράγματα…είμαι από ρόδο και θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζεται πόσο εύκολο είναι να υπηρετήσω εδώ στην ρόδο η στην χίο που είναι παραμεθόριο και από ότι διάβασα δυσμενή…και αν γίνετε να κάνω αμοιβαία μετάθεση με άτομο που υπηρέτη ιδι στην ροδο η χιο με την περιοχή που πιθανόν να είναι η δική του…Επίσης αν η υποχρεωτική παραμονή είναι 7 γτ άκουσα πως έγινε 5...

Να κάνεις τα χαρτιά σου για εποπ; Κάτσε να βγει πρώτα προκήρυξη και μετά σκέψου για μεταθέσεις κτλπ
Επιστροφή στην κορυφή
POLITHS Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 03/Ιανουαρίου/2011
Πόντοι: 188
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση POLITHS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2011 ώρα 12:51
Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K D.Y.K Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Έγραψε:

για ποιο λογο να μην πάει ενας εποπ στην κυπρο εφοσον ειναι μονιμοπηοιμενος; Πιστευω πως θα βγει σχετικη διαταγη.
Όταν βγεί φίλε μου σχετική διαταγή και για τους ΕΠΟΠ, τότε θα μπορούμε να το συζητήσουμε. Πρός το παρών υπηρετούν ΜΟΝΟ ΕΜΘ στην ΕΛΔΥΚ
δεν χρειαζεται να βγει καμια διαταγη ο νομος που διεπει τους επ. Οπ το λεει ξεκθαρα οτι το Δικαιωμα να μετατατεθουν στην κυπρο Επ. Οπ το αποκτουν απο την στιγμη που μονιμοποιηθουν δηλαδη μολις κλεισουν 7ετια απο εκει και περα για να πας πρεπει στις φρουρες προτιμησης να βαλεις την κυπρο ως πρωτη επιλογη αλλιως δεν προκειται να πας τωρα εφ οσων συγκεντρωνεις τα απαραιτητα μορια, τα οποια καθοριζονται απο παγια δγη, Σε σχεση με τους υπολοιπους επιθυμουντες Μετατιθεσαι στην κυπρο. Καλημερα
ΜΗΤΡΟΣ ΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΡΟΣ ΤΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩΝ ΟΛΩΝ ΤΙΜΙΩΤΕΡΑ Η ΠΑΤΡΙΣ ΕΣΤΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Λχιας (ΑΣ) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Λχιας (ΑΣ) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2011 ώρα 02:39
Την μετάθεση την γλυτώνει μόνο αν εχει 3 παιδία.
Επιστροφή στην κορυφή
V@SILIS Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 274
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση V@SILIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2011 ώρα 22:53
Καλησπερα σε ολους αν μπορει καποιος θελω να μου πει τι αναφορα να κατεβασω ως στελεχος για να ενταχθω στις ειδικες δυναμεις του στρατου!
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2011 ώρα 23:07
Αρχικά αποστάλθηκε από V@SILIS V@SILIS Έγραψε:

Καλησπερα σε ολους αν μπορει καποιος θελω να μου πει τι αναφορα να κατεβασω ως στελεχος για να ενταχθω στις ειδικες δυναμεις του στρατου!

Τι είσαι εσύ; Εποπ; Αξιωματικός; Υπαξιωματικός;
Επιστροφή στην κορυφή
V@SILIS Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 274
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση V@SILIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2011 ώρα 23:08
Καλησπερα αδερφε! Εποπ ειμαι!
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2011 ώρα 23:16
Αρχικά αποστάλθηκε από V@SILIS V@SILIS Έγραψε:

Καλησπερα αδερφε! Εποπ ειμαι!

Eπαγγελματίας οπλίτης στις Ειδικές Δυνάμεις
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 2425 26 27 31>