Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από tzovana18 »

294 σειρα γεια σου εχω καποιες αποριες, λοιπον απο τι καταλαβες και απο το ονομα ειμαι κοπελα 19 χρονων, εχω δηλ αλεξιπτωτα ως τεχνιτης, στην επιτροπη απαλλαγων εγιναν πολλα οπως ειχαν δηλωσει παρα πολλα ατομα αλεξιπτωτα καοι εννοειται αγορια, ειμασταν μονο 3 κοπελες ακου...

Κοπηκαν οι περισσοτεροι δηλ δν περασν αλεξιπτωτα τους βγαλανε γ2 ακαταλληλους για ειδικες και τους ριξανε πεζικο απο τα τοσα ατομα ποη ηταν περασαμε εγω αλλες 2 κοπελες και 6 αγορια φαντασου εκοψαν ατομα που ηταν ιδη φανταροι και αλεξιπτωτιστες που κανανε αλματα εδω φανηκε λιγο πολυ το βισμα οπως ειπες. Και να κανω την εξης ερωτηση αφου περασαμε το κρισημο σταδιο των απαλλαγων για την ειδικοτητα μας και τι γιοτα μας υπαρχει περιπτωση να μην ειμαστε επιτυχοντεσ Σε αυτη την ειδικοτητα αναφερομαι παντα. Συγνωμη αν σε επριξα και σε ζαλισα περιμενω απαντηση φιλακια σειρα! Εικόνα
_294_
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 12:42 pm
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από _294_ »

Εμεις ειχαμε 4 κοπελες κ πηραν πουλαδα οι 2. Η μια ειχε καποιο τραυματισμο στην εκπαιδευση κ η αλλη φοβοταν να πεσει απο τον πυργο... Γενικα ως προς τα στελεχη κ ειδικα γυναικες υπαρχει αρκετα μεγαλη Επιεικια ωςπρος τα ορια. Οποτε μη φοβασαι!
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από tzovana18 »

Εικόνα Παιδια καλη χρονια με υγεια και αγαπη! Να ειστε παντα καλα να προσεχετε οσοι ασκειτε το επαγγελμα του αλεξιπτωτιστη και οσοι απο εμας που το δηλωσαμε και περασουμε με το καλο! Με το καλο σε λιγες μερες να γινουμε συναδαλφοι... Φιλακια πολλα! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από αβτζ »

Καλη χρονια και καλη επιτυχια ελπιζω να τα καταφερεις και να μπεις στην οικογενεια των αλεξιπτωτιστων καλα αλματα.

PANOS900
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Μάιος 02, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από PANOS900 »

Καλη χρονια σε ολους...
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από tzovana18 »

Μακαρι βρε αγορι μου να μπω και γω στην οικογενεια των αλεξιπτωτιστων το θελω πολυ,8 μερες και σημερα εμειναν για να δουμε αν περασαμε και που μακαρι να εχω περασει στην ειδικοτητα μου, το θελω οσο τιποτα... Καλη επιτυχεια σε ολους σας αγορια μου φιλακαι πολλα! !

10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

tzovana18 έγραψε: Μακαρι βρε αγορι μου να μπω και γω στην οικογενεια των αλεξιπτωτιστων το θελω πολυ,8 μερες και σημερα εμειναν για να δουμε αν περασαμε και που μακαρι να εχω περασει στην ειδικοτητα μου, το θελω οσο τιποτα... Καλη επιτυχεια σε ολους σας αγορια μου φιλακαι πολλα! !



Στο ευχόμαστε όλοι!
Καλή επιτυχία! Εικόνα Εικόνα
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από tzovana18 »

10κωστα50 και εσυ για αλεξιπτωτα εχεις δηλωσει η απλως πας τωρα για φανταρος; ! !Εικόνα
SKY DIVER
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 03, 2008 7:54 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Επάγγελμα: RIGGER - AIR DROPS
Επικοινωνία:

Τεχνίτης αλεξίπτωτων

Δημοσίευση από SKY DIVER »

Τα αποτελέσματα βγήκαν;
Ποιός πέρασε;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες