Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Crunk
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2011 3:51 pm
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από Crunk »

Εγω παω οπου λαχει! Εβρο, κυπρο νησια ! Δεν μασαμε μια ρεεε!Εικόνα
υπομονη και ολα περνανε, καθε αρχη και δυσκολη ειναι. Αυτο μονο!

18 και σημερα με τρελα!
DIM13

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από DIM13 »

Καλά κουράγια...13 κ σήμερα.
Zack

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από Zack »

Γεια σας,

μπαίνω τεθωρακισμένα στην αυλώνα 27-9, ξέρετε μετά από εκεί που είναι πιθανό να με στείλουν;

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από Nassos »

Οπουδήποτε στην Ελλάδα. Εκτός και αν έχεις βύσμα να πάς εκεί που εσύ θές.Εικόνα
Zack

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από Zack »

Είναι πιθανό να με στείλουν κύπρο;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από Nassos »

Αν το δηλώσεις ναι. Αν και είναι συχνό το φαινόμενο να παίρνουν άτομα χωρίς τη θέληση τους γιατί δεν καλύπτονται οι θέσεις.
Zack

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από Zack »

Θεωρείς ότι τεθωρακισμένα είναι δύσκολα στη κύπρο,μπορείς να μου δώσεις μία εικόνα με τις εξόδους, περίπου...

faoust21
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2011 8:10 pm
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από faoust21 »

gioalex έγραψε:Κάτσε λοιπόν εσύ στο σαλονάκι σου και άσε εμάς τους υπόλοιπους, τους παλαβούς τους άρρωστους, τους τρελούς, τις μαζόχες ή όπως αλλιώς μας λένε να τρέχουμε στα χιόνια με φόρτο και οτιδήποτε άλλο. Λες και δεν ξέρουμε οι φαντάροι στα Τ/Θ τι κάνουν... Αγγαρεία και επ' ώμου με τον γρασαδόρο...

Αλλά να δω τα Τ/Θ πως είναι όταν φάνε τον Kornett ή τον Hellfire στην μάπα. Να δω τα Τ/Θ σε βουνά και θάλασσα... Και να δω πόσο γρήγορα μπορούν να κρυφτούν μετά από μια ενέδρα...


ναι γιατι θα το κανεις ποτε... ! Ποιος αξιωματικος του ΕΣ εχει πολεμησει πραγματικα; Και μην μου πεις για κοσσοβο ή αφγανισταν που βαζουν ολα τους τα βυσματα για να πανε. Αφηστε αυτες τις χαζομαρες περι ετοιμοτητας κτλπ. Επι 2 γενιες αξιωματικων, το μονο που γινεται ειναι προπονηση, αγωνας ΕΥΤΥΧΩΣ δεν εχει γινει ποτε στους εν ζωη αξιωματικους. Καλα τα σχολεια, καλη η εκπαιδευση (για τα στελεχη ΚΑΙ ΜΟΝΟ) αλλα μην μας λετε οτι ειστε ετοιμοπολεμοι και κουραφεξαλα. Οι αμερικανοι με την εκπαιδευση τους γυρνανε πισω οι μισοι με ψυχολογικα τραυματα και οι μισοι υπερασπιστες του αντιπολεμικου κινηματος ειναι πρωην πεζοναυτες-ΕΔ που εχουν πολεμησει. Αυτοι μαλλον κατι ξερουν σε σχεση με τους δικους μας.

Ολοι οι φανταροι τα ιδια κανουν, αγγαρεια και σκοπια. Αν καποιος εχει βυσμα να το βαλει να παει καπου που να μην εχει πολλες υπηρεσιες και να ειναι χαλαρα. Τωρα για τις ΕΔ, υπαρχουν αυτοι που θελουν την ταλαιπωρια. Γι'αυτο ειναι επιλογης, οσοι θελουν ας πανε. Αν παει καποιος και δεν του αρεσει τοτε ας φυγει. Κανεις δεν τον υποχρεωνει να μεινει.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από yandr »

@faoust21 Μπορείς σε παρακαλώ να φύγεις από το φόρουμ με το καλό;

Εξέφρασες την άποψή σου και την διαβάσαμε. Δεν χρειάζεται να λες τα ίδια και τα ίδια σε όλες τις συζητήσεις μας.

faoust21
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2011 8:10 pm
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από faoust21 »

yandr έγραψε:@faoust21 Μπορείς σε παρακαλώ να φύγεις από το φόρουμ με το καλό;

Εξέφρασες την άποψή σου και την διαβάσαμε. Δεν χρειάζεται να λες τα ίδια και τα ίδια σε όλες τις συζητήσεις μας.



γιατι να φυγω; Επειδη δεν συμφωνεις με την αποψη μου; Δεν λεω τα ιδια και τα ιδια, λεω ο, τι εχει δει ενας οποιοσδηποτε φυσιολογικος ανθρωπος που μπηκε στον στρατο. Δεν νομιζω οτι λεω κατι διαφορετικο απο αυτο που πιστευει η συντριπτικη πλειοψηφια των πολιτων που ντυθηκε στα χακι.
speedster 1323

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από speedster 1323 »

faoust21 έγραψε:
yandr έγραψε:@faoust21 Μπορείς σε παρακαλώ να φύγεις από το φόρουμ με το καλό;

Εξέφρασες την άποψή σου και την διαβάσαμε. Δεν χρειάζεται να λες τα ίδια και τα ίδια σε όλες τις συζητήσεις μας.



γιατι να φυγω; Επειδη δεν συμφωνεις με την αποψη μου; Δεν λεω τα ιδια και τα ιδια, λεω ο, τι εχει δει ενας οποιοσδηποτε φυσιολογικος ανθρωπος που μπηκε στον στρατο. Δεν νομιζω οτι λεω κατι διαφορετικο απο αυτο που πιστευει η συντριπτικη πλειοψηφια των πολιτων που ντυθηκε στα χακι.
Τι προτεινεις λοιπον να κανουμε σοφε φιλε μας.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από yandr »

faoust21 έγραψε:
yandr έγραψε:@faoust21 Μπορείς σε παρακαλώ να φύγεις από το φόρουμ με το καλό;

Εξέφρασες την άποψή σου και την διαβάσαμε. Δεν χρειάζεται να λες τα ίδια και τα ίδια σε όλες τις συζητήσεις μας.



γιατι να φυγω; Επειδη δεν συμφωνεις με την αποψη μου; Δεν λεω τα ιδια και τα ιδια, λεω ο, τι εχει δει ενας οποιοσδηποτε φυσιολογικος ανθρωπος που μπηκε στον στρατο. Δεν νομιζω οτι λεω κατι διαφορετικο απο αυτο που πιστευει η συντριπτικη πλειοψηφια των πολιτων που ντυθηκε στα χακι.

Το να πας σε ένα φόρουμ αυτοκινήτων και σε όποια συζήτησης βλέπεις να γράφεις "χρησιμοποιήστε ποδήλατο" δεν είναι ιδιαίτερα εποικοδομητικό.

Η προειδοποίηση δόθηκε και νομίζω ήταν σαφής.

Ευχαριστώ.
nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από nikopaok4 »

yandr έγραψε:
faoust21 έγραψε:
yandr έγραψε:@faoust21 Μπορείς σε παρακαλώ να φύγεις από το φόρουμ με το καλό;

Εξέφρασες την άποψή σου και την διαβάσαμε. Δεν χρειάζεται να λες τα ίδια και τα ίδια σε όλες τις συζητήσεις μας.



γιατι να φυγω; Επειδη δεν συμφωνεις με την αποψη μου; Δεν λεω τα ιδια και τα ιδια, λεω ο, τι εχει δει ενας οποιοσδηποτε φυσιολογικος ανθρωπος που μπηκε στον στρατο. Δεν νομιζω οτι λεω κατι διαφορετικο απο αυτο που πιστευει η συντριπτικη πλειοψηφια των πολιτων που ντυθηκε στα χακι.

Το να πας σε ένα φόρουμ αυτοκινήτων και σε όποια συζήτησης βλέπεις να γράφεις "χρησιμοποιήστε ποδήλατο" δεν είναι ιδιαίτερα εποικοδομητικό.

Η προειδοποίηση δόθηκε και νομίζω ήταν σαφής.

Ευχαριστώ.
νομίζω είσαι λίγο υπερβολικός με το παλικάρι, δε νομίζω να είπε κατι που δεν υσχυει απλά δεν ισχυουν έτσι όπως τα λέει σε γενικό βαθμο. Τωρα βέβαια αν μπαίνει σε κάθε topic και λέει τα ίδια ναι είναι κουραστικο Εικόνα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Θητεία στα Τεθωρακισμένα

Δημοσίευση από yandr »

nikopaok4 έγραψε:νομίζω είσαι λίγο υπερβολικός με το παλικάρι, δε νομίζω να είπε κατι που δεν υσχυει απλά δεν ισχυουν έτσι όπως τα λέει σε γενικό βαθμο.Τωρα βέβαια αν μπαίνει σε κάθε topic και λέει τα ίδια ναι είναι κουραστικο Εικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες