Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sven
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 6:27 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από sven »

Iok23 έγραψε:Δεν υπαρχει περιπτωση να χρειαζονται ατομα και να μας παρουν; Που σου το ειπαν φιλε Τομι; Στο Κεπ η σε ΣΓ; Ξερει κανεις αλλος να μου πει;Ευχαριστω.



Για να σε πάρουν τον Ιούλη πρέπει να το ζητήσεις εσύ ο ίδιος.
Όποιος ενδιαφέρεται για Ιούλη να ξέρει πως θα τον πάρουνε ΣΙΓΟΥΡΑ.
Έχει δωθεί απόφαση από το υπουργείο, όλοι ανεξαιρέτως που θέλουν να μπουν Ιούλη, να έχουν τη δυνατότητα να το κάνουν.
ecl

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από ecl »

Καλησπερα παιδια, εχω μια απορια. Ειχα κανει τα χαρτια για προτακτος για πεζικο τελη Μαϊου και ακομα περιμενω να δω ποτε θα βγει η καταταξη, υπαρχει περιπτωση να πρεπει να παρουσιαστω μεσα Ιουλιου ή αρχες Αυγουστου; Εχω ενα θεμα με τις διακοπες μου και θελω να κανονισω να παω τελη Ιουλιου, αλλα αμα υπαρχει περιπτωση να πρεπει να παρουριαστω τοτε, ας μην κανονισω τιποτα! Αν γνωριζει καποιος οτιδηποτε ας με βοηθησει, ευχαριστω!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11331
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Καλύτερα να μην κανονίσεις τίποτα για να είσαι σίγουρος. Μπορείς να επικοινωνήσεις και με το Στρατολογικό γραφείο στο οποίο ανήκεις ωστέ να σε πληροφορήσουν καλύτερα.
ecl

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από ecl »

Αν τυχει και μου ερθει το χαρτι μεσα Ιουλιου δικαιουμαι να παρω αναβολη σαν προτακτος και να μπω Αυγουστο-Σεπτεμβρη; Γιατι το βλεπω λιγο παραλογο να περιμενω ενα ολοκληρο καλοκαιρι για ενα χαρτι το οποιο δεν ξερω και σιγουρα αν ερθει μεσα στο καλοκαιρι.
Άβαταρ μέλους
xalaoua
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μάιος 04, 2012 6:03 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από xalaoua »

Καλησπερα παιδια. Ειμαι 18 και θελω να μπω τον Ιουλη. Ειχα παει τον Μαιη οπως μου ειχανε πει απο το Ρουφ να κανω αιτηση και ισα ισα μου ειπε αυτος που με εξυπηρετησε οτι κατα 90% θα ειμαι μεσα τον Ιουλη το θεμα ειναι οτι δε μου εχει ερθει κανενα χαρτι; Γνωριζετε τιποτα, μηπως να παρω καποιο τηλεφωνο?
Αλεξακος
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 09, 2012 4:32 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από Αλεξακος »

xalaoua έγραψε:Καλησπερα παιδια. Ειμαι 18 και θελω να μπω τον Ιουλη. Ειχα παει τον Μαιη οπως μου ειχανε πει απο το Ρουφ να κανω αιτηση και ισα ισα μου ειπε αυτος που με εξυπηρετησε οτι κατα 90% θα ειμαι μεσα τον Ιουλη το θεμα ειναι οτι δε μου εχει ερθει κανενα χαρτι; Γνωριζετε τιποτα, μηπως να παρω καποιο τηλεφωνο?


Για τσεκαρε το www.stratologia.gr και βάλε τα στοιχεια απο το χαρτι που σου έδωσαν οταν πηγες στο Ρουφ. Αν δε σε βγάζει, πάρε τηλεφωνο.

Άβαταρ μέλους
xalaoua
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μάιος 04, 2012 6:03 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από xalaoua »

Ολα καλα, παρουσιαζομαι 11 Ιουλη Μεγαλο Πευκο, ευχαριστω για τη βοηθεια
ioannis

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από ioannis »

Φίλε Sven γνωρίζεις αν κάτι αντίστοιχο ισχύει και για την εσσο του σεπτεμβρίου;
ΔΟΥΚΑΣ

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από ΔΟΥΚΑΣ »

Γεια σας θα ηθελα να κανω μια ερωτηση; Ξερετε ποτε φευγει η σειρα του '94 η που μπορω να μαθω; Δηλωσα οτι θελω να καταγαγω σαν πεζοναυτης. ευχαριστω πολλη.
geomark

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από geomark »

Η αναβολή μου λήγει στις 31/12/2012.Σε ποια ΕΣΣΟ μπαίνω; Στην Α' ή στην Β;

Άβαταρ μέλους
antonisaek
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Αύγ 10, 2012 3:10 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από antonisaek »

Αδερφια κατι ακομα... Εμενα η αναβολη μου ισχυει μεχρι και δεκεμβριο του 12. Θα μπω με την πρωτη εσσο ιανουαριο η μαρτιο;
ΗΛΙΑΣ

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ »

Ποτε ερχετε το χαρτι για το στρατο ειμαι το 93 το δεκεβριο ;
Άβαταρ μέλους
kappa
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:16 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2012)

Δημοσίευση από kappa »

Εγω παιδια που ηταν κανονικα να μπω τον Ιουλιο και τελικα δεν πηγα καθολου (μου ελειπε ενα τελευταιο μαθημα που δινω στις 3 Σεπτεμβρη) θα μπορεσω να μπω με την εσσο Σεπτεμβριου ;

Δεν μου`χει ερθει καποιο γραμμα σπιτι, οποτε ειμαι ακομα αναζητουμενος (υποθετω) και οχι επισημως ανυποτακτος

Αν αυτο παιζει καποιο ρολο, τελος παντων
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες