Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
socratis100
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Δεκ 06, 2019 12:33 am
Επικοινωνία:

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από socratis100 »

Καλησπερα παιδια, φτανει και εμενα η δικη μου σειρα να μπω[εχω ακομη αναβολη επειδη φοιτουσα], αλλα τελειωνει σε 3 μηνες Δυστυχως πριν 2 χρονια ειχα προβλημα Υγειας, Ελκωδη κολλιτιδα. Παιρνω φαρμακευτικη αγωγη και τα παω αρκετα καλα απλα η διατροφη μου ειναι φουλ αυστηρη για να μην εχω εξαρσεις

Ξερεις καποιος να με ενημερωσει σε Ελκωδη κολλιτιδα αν μπορω να παρω αναβολη η να βγω I5; Το να φαω εγω οτι τρωνε ολοι οι αλλοι φανταροι δυστυχως μου ειναι αδυνατον, δεν θα πρεπει να τρωω τιποτα σχεδον και επισης εχω εξαρσεις. Εχω φυσικα χαρτια απο δημοσιο νοσοκομειο, ορθοσκοπηση και κολονοσκοπηση Που δειχνει την φλεγμονη στο εντερο μου. Ποτε πρεπει να καταθεσω τα χαρτια που εχω; Εχει καποιος μελος ελκωδη κολλιτιδα να ξερω και εγω τι να ζητησω;

Ευχαριστω πολυ

stglqwe

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από stglqwe »

Καλησπέρα Σωκράτη,Ομοίως με ελκώδη κολίτιδα, έλαβα διετή αναβολή.

Όπως μου εξήγησε ένας αξιωματικός στη στρατολογία, με βάση την πρακτική που ακολουθούν τουλάχιστον σήμερα μετά τη διετία παίρνουμε απαλλαγή.

socratis100

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από socratis100 »

Καλησπερα και χρονια πολλαΜπορεις σε παρακαλω να μου πεις συνοπτικα την διαδικασια; Πηγες στο φρουραρχιο και την πηρες; Τι χαρτια εδωσες και επισης τι τους ειπες; Επειδη ειμαι λιγο αγχωμενος και αυτη την στιγμη δεν ξερω που παταω και που βρισκομα, θα σου ημουν ευγνωμον αν μπορουσες να μου πεις τι γινεται

Σε ευχαριστω

Νικος

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από Νικος »

Παιδιά είμαι 27 χρόνων με ελκώδη κολίτιδα από τα 16. Έχω παρουσιάσει αλλά 2 περιστατικά από τότε και μετά. Δικαιουμαι απαλλαγης;
gioc13

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από gioc13 »

stglqwe έγραψε:Καλησπέρα Σωκράτη,Ομοίως με ελκώδη κολίτιδα, έλαβα διετή αναβολή.

Όπως μου εξήγησε ένας αξιωματικός στη στρατολογία, με βάση την πρακτική που ακολουθούν τουλάχιστον σήμερα μετά τη διετία παίρνουμε απαλλαγή.



Καλησπέρα φίλε μου.

Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ξανά πέρασες φρουραχείο έπειτα από τη 2ετη αναβολή σου για ελκώδη κολίτιδα και πως ήταν η διαδικασία και η απόφαση. Πάσχω και εγώ από την ίδια νόσο και πήρα επίσης 2ετη.

Maim

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από Maim »

Καλησπέρα Gioc13. Έχεις κάποιο νεότερο επί του θέματος ; Αφορά και εμένα.
Maim

Απαλλαγή λόγω ελκώδους κολλίτιδας

Δημοσίευση από Maim »

Καλησπέρα Gioc13. Έχεις κάποιο νεότερο επί του θέματος ; Αφορά και εμένα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης