Αναβολή λόγω αποκατάστασης στο γόνατο

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ilias93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 17, 2022 10:25 am
Επικοινωνία:

Αναβολή λόγω αποκατάστασης στο γόνατο

Δημοσίευση από Ilias93 »

ΧαίρεταιΠέρυσι έκανα θητεία 3 μηνών σαν ι4 λόγο ότι έχω κομμένο χιαστό και κομμένο μινισκο στο ένα γόνατο... Το γόνατο μου πρηστηκε πάρα πολύ και βγήκε από την θέση του με αποτέλεσμα να με με στείλει η μονάδα στο 424 στον αρχιατρο... Ο οποίος και μου έδωσε 1 χρόνο αναβολή. Τώρα πρπει να παρουσιαστώ τον Ιούνιο αλλά δεν έχω φτιάξει το γόνατο διότι είναι μεγάλη επέμβαση και θέλει μεγάλη αποκατάσταση και λόγο covid δεν μπόρεσα να κλείσω επέμβαση αυτό τον χρόνο...

Τι μπορώ να κάνω να πάρω πάλι αναβολή γτ είναι σίγουρο πως θα γίνει πάλι έτσι το γόνατο είναι χρόνιο πρόβλημα... Ευχαριστώ πολύ!

ΑΝΟΝΥΜΟΣ

Αναβολή λόγω αποκατάστασης στο γόνατο

Δημοσίευση από ΑΝΟΝΥΜΟΣ »

Ilias93 έγραψε:ΧαίρεταιΠέρυσι έκανα θητεία 3 μηνών σαν ι4 λόγο ότι έχω κομμένο χιαστό και κομμένο μινισκο στο ένα γόνατο... Το γόνατο μου πρηστηκε πάρα πολύ και βγήκε από την θέση του με αποτέλεσμα να με με στείλει η μονάδα στο 424 στον αρχιατρο... Ο οποίος και μου έδωσε 1 χρόνο αναβολή. Τώρα πρπει να παρουσιαστώ τον Ιούνιο αλλά δεν έχω φτιάξει το γόνατο διότι είναι μεγάλη επέμβαση και θέλει μεγάλη αποκατάσταση και λόγο covid δεν μπόρεσα να κλείσω επέμβαση αυτό τον χρόνο...

Τι μπορώ να κάνω να πάρω πάλι αναβολή γτ είναι σίγουρο πως θα γίνει πάλι έτσι το γόνατο είναι χρόνιο πρόβλημα... Ευχαριστώ πολύ!

Συνολικά δικαιούσαι 24 μήνες αν άβολη για λογους υγείας.

Εφ οσον έχεις πάρει μόνο 12 μήνες, όταν θα σου έρθει το δελτίο κατάταξης, θα πας στο φρουραρχείο και θα ζητήσεις αναβολή ξανα. Θα έχεις μαζί σου όλες τις ιατρικές εξετάσεις και τα έγγραφα που αφορούν την πάθηση σου.

Ilias93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 17, 2022 10:25 am
Επικοινωνία:

Αναβολή λόγω αποκατάστασης στο γόνατο

Δημοσίευση από Ilias93 »

Μόνο από το φρουραρχειο μπορώ να πάρω αναβολή αν παρουσιαστώ κανονικά δεν μπορώ να πάρω αναβολή μέσα από το στρατόπεδο; Επίσης εάν γνωρίζεις πόσο καιρό πριν πρπει να πάω φρουραρχειο με τα χαρτιά.

Σε ευχαριστώ πολύ!

ΑΝΟΝΥΜΟΣ

Αναβολή λόγω αποκατάστασης στο γόνατο

Δημοσίευση από ΑΝΟΝΥΜΟΣ »

Ilias93 έγραψε:Μόνο από το φρουραρχειο μπορώ να πάρω αναβολή αν παρουσιαστώ κανονικά δεν μπορώ να πάρω αναβολή μέσα από το στρατόπεδο;Επίσης εάν γνωρίζεις πόσο καιρό πριν πρπει να πάω φρουραρχειο με τα χαρτιά.

Σε ευχαριστώ πολύ!

Εννοείται ότι μπορείς να πάρεις αναβολή Και μέσα από το στρατόπεδο. Απλά εσύ αποφασίζεις αν θες να πας να καταταγείς ή θες να αποφεύγεις αυτή τη διαδικασία. Στο χέρι σου είναι.

Εάν αποφασίσεις να το κάνεις στο φρουραρχείο, πρέπει να πας εκεί 5 μέρες πριν την αναγραφόμενη ημερομηνία κατάταξης. Δηλαδή εάν καλείσαι να καταταγείς στις 15 του μηνα... Πρέπει να πας στο φρουραρχείο Από 10 μέχρι 14 του μήνα.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες