Αναβολή και νομοθεσία

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Artur

Αναβολή και νομοθεσία

Δημοσίευση από Artur »

Χεραιτε.

Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση ειμουν κατοικος εξωτερικου και μολις πριν απο λιγες μερες εφτιαξα τα ελλινικα χαρτια μου Ειμαι 39 ετων και μολις με ενιμεροσαν πως τον αυγουστο θα πρεπει να καταταγω. Εγω ομως εχω ακομα υποχρεοσεις στην γερμανια για τουλαχιστον 4 μηνες ακομα. Πως θα μπορεσω να εξασφαλισω αναβολη τουλαχιστον ενος ετους;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή και νομοθεσία

Δημοσίευση από Greek_Army »

Θα πρέπει να παρουσιαστείς στον στρατό από εκεί μπορείς να πάρεις αναβολή για 1 χρόνο για λόγους υγείας η αν έχεις την οικονομική δυνατότητα μετά την βασική εκπαίδευση μπορείς να εξαγοράσεις την θητεία σου
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Greek_Army την Δευ Ιουν 28, 2010 9:33 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Artur

Αναβολή και νομοθεσία

Δημοσίευση από Artur »

Καταρχην σας ευχαριστω για την αμεση απαντηση σας. Θα πρεπει να περασω απο καποια επιτροπη για να παρω αναβολη του 1 ετους;

Και επιπλεον θα μπορουσα να εξουσιοδοτησω των δικηγορο μου να καταθεση τα απαρετητα ενγγραφα για την αναβολη;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή και νομοθεσία

Δημοσίευση από Greek_Army »

Θα πρέπει να περάσεις από επιτροπή ναι. Το καλύτερο που σου προτείνω είναι να πάρεις τηλέφωνο στο φρουραρχείο αθηνών που θα σου απαντήσουνε στις απορίες που έχεις.210-7496349 και 210-7496355 αν και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν μπορείς να πάρεις αναβολή χωρίς να είσαι ο ίδιος εκεί
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Greek_Army την Δευ Ιουν 28, 2010 11:08 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Artur

Αναβολή και νομοθεσία

Δημοσίευση από Artur »

Σας ευχαριστω παρα πολυ!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή και νομοθεσία

Δημοσίευση από Greek_Army »

Τίποτα ελπίζω να βγάλεις άκρη
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες