Μετατόπιση κατάταξης

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
stkostas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 26, 2010 9:32 pm
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από stkostas »

Ας με βοηθησει καποιος με την δυνατοτητα μετατοπισης καταταξης! Δινεται πιο ευκολα απο την αναβολη υγειας; θα πρεπει να παω στο στρατοπεδο η δινεται απο πριν;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

stkostas έγραψε:Ας με βοηθησει καποιος με την δυνατοτητα μετατοπισης καταταξης! Δινεται πιο ευκολα απο την αναβολη υγειας;θα πρεπει να παω στο στρατοπεδο η δινεται απο πριν;



Όχι για να έχεις μετατόπιση κατάταξης πρέπει να έχεις πρόβλημα υγείας το οποίο μετά από 2-3 μήνες θα έχει θεραπευτεί. Σπάσιμο χεριού-ποδιού κτλπ
kostas

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από kostas »

Συγγνωμη δεν μπορεις να επικαλεστεις καποιο ψυχολογικο προβλημα για να παρεις μετατοπιση?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

kostas έγραψε:Συγγνωμη δεν μπορεις να επικαλεστεις καποιο ψυχολογικο προβλημα για να παρεις μετατοπιση;


Απ'όσο γνωρίζω όχι. Και είναι λογικό. Εγώ δεν ξέρω κανέναν που να μπορεί να περάσει ψυχολογικά προβλήματα μέσα σε 3 μήνες
ΚΩΣΤΑΣ

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση. Παρουσιαζομαι στις 27 του μηνα στην αυλωνα, αλλα ειχα ενα ατυχημα κ εσπασα την κλειδα μου. Αυτο που θελω να μαθω ειναι τι κανω τωρα... Υπαρχει περιπτωση να μπω μεσα; Η απαγορευρεται; Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από yandr »

Δε νομίζω, θα σου χορηγηθεί ολιγόμηνη αναβολή για λόγους υγείας.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

Καραμπινάτη αναβολή διάρκειας 3μηνών
m_krbl
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 01, 2011 5:13 am
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από m_krbl »

Υπάρχει καμιά περίπτωση να καθυστερίσω να μπω για καμιά βδομάδα μέχρι τις αρχές Νοέμβρη; Ρε παιδιά, έχει ξαναγίνει να μπουν άτομα τόσο νωρίς τον Οκτώμβρη;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

m_krbl έγραψε:1.Υπάρχει καμιά περίπτωση να καθυστερίσω να μπω για καμιά βδομάδα μέχρι τις αρχές Νοέμβρη;2. Ρε παιδιά, έχει ξαναγίνει να μπουν άτομα τόσο νωρίς τον Οκτώμβρη;


1. Δυστυχώς όχι

2. Είναι πρώτη φορά

Πολίτης

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από Πολίτης »

Καλημερα,

ηθελα να ρωτησω, μιας κ εχει σπασει η σειρα του Νοεμβριου στα 2 (Οκτ. Και Νοε.), αν γινεται να αλλαξουμε θεσεις με καποιον. Για παραδειγμα, εμενα μ εχουν καλεσει το Νοε. διαβιβασεις, Αυλωνα, ενω ενα φιλο μου τον Οκτ. διαβιβασεις, Αυλωνα. Υπαρχει περιπτωση να αλλαξουμε θεσεις; Δλδ να παω εγω Οκτ. Κ εκεινος Νοε.

Ευχαριστω
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετατόπιση κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

Πολίτης έγραψε:Καλημερα,

ηθελα να ρωτησω, μιας κ εχει σπασει η σειρα του Νοεμβριου στα 2 (Οκτ. Και Νοε.), αν γινεται να αλλαξουμε θεσεις με καποιον. Για παραδειγμα, εμενα μ εχουν καλεσει το Νοε. Διαβιβασεις, Αυλωνα, ενω ενα φιλο μου τον Οκτ. Διαβιβασεις, Αυλωνα. Υπαρχει περιπτωση να αλλαξουμε θεσεις; Δλδ να παω εγω Οκτ. Κ εκεινος Νοε.

Ευχαριστω


Όχι.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης