Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πάντως δεν έχει βγει καμία ανακοίνωση; Γιατί εγώ μόνο το amyna news είδα.
mikrosnikolas

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από mikrosnikolas »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μάιος 13, 2024 6:39 pm Πάντως δεν έχει βγει καμία ανακοίνωση; Γιατί εγώ μόνο το amyna news είδα.
Ακόμα περιμένουμε, θα έρθει να μας ενημερώσει ένας κύριος από εδώ που έχει μέσον στο υπουργείο άμυνας και ξέρει καλύτερα. Υπομονή.
DerrickRose

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από DerrickRose »

Δυστυχώς πάει για μέσα Ιουλίου. Θα αργήσουν πάρα πολύ και φέτος και ο λόγος είναι αδιευκρίνιστος γιατί οι ευρωεκλογές δεν επηρεάζουν κάπου όπως πέρσι οι εθνικές. Έτσι μου είπαν αν δεν βγει μέχρι και τέλη Μαίου αρχές Ιουνίου πιστεύω ότι θα επαληθευτεί αυτός που μου το είπε που είναι πολύ έγκυρη πηγή.
Thimas

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Thimas »

Καλημέρα σας. Μια ερώτηση ήθελα να κάνω…γνωρίζεται αν μετράει ο γαμος σαν μοριοδότηση στις θέσεις ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !
BOULIS13

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από BOULIS13 »

Θελω πραγματικα να απαντησω ... Αλλα τρεμουν τα χερια μου ... Απ τα γελια ...
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Eleonora »

Thimas έγραψε: Πέμ Μάιος 23, 2024 9:34 am Καλημέρα σας. Μια ερώτηση ήθελα να κάνω…γνωρίζεται αν μετράει ο γαμος σαν μοριοδότηση στις θέσεις ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !
Όχι, δεν μετράει, δεν θεωρείται προσόν έναντι άλλων που είναι άγαμοι.
Styga
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Eleonora »

BOULIS13 έγραψε: Πέμ Μάιος 23, 2024 5:57 pm Θελω πραγματικα να απαντησω ... Αλλα τρεμουν τα χερια μου ... Απ τα γελια ...
Και με το τρέμουλο των χεριών, μπορούσες να γράψεις την ορθή απάντηση, εδώ, μπορούν να κάνουν και αφελείς ερωτήσεις, ας μην κράζουμε, πάντως, γέλασα με το σχόλιό σου!
Styga
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Eleonora έγραψε: Παρ Μάιος 24, 2024 12:26 pm
BOULIS13 έγραψε: Πέμ Μάιος 23, 2024 5:57 pm Θελω πραγματικα να απαντησω ... Αλλα τρεμουν τα χερια μου ... Απ τα γελια ...
Και με το τρέμουλο των χεριών, μπορούσες να γράψεις την ορθή απάντηση, εδώ, μπορούν να κάνουν και αφελείς ερωτήσεις, ας μην κράζουμε, πάντως, γέλασα με το σχόλιό σου!
αφου καποιους δεν τους κοβει καθολου. Τις ιδιες και τις ιδιες ερωτησεις συνεχεια διαβαζουμε ενω απαντωνται ευκολα αν διαβασει κανεις τις προκηρυξεις
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1025
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Οι γραμματικές γνώσεις για ΣΞ, για τους ΕΠΟΠ https://www.kranosgr.com/%ce%b5%cf%80%c ... %bb%ce%ae/
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω να έχετε μια καλή εβδομάδα, η προκήρυξη για τους εποπ, συγκεκριμένα για το ΠΝ έχει βγει;
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1025
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μάιος 27, 2024 10:39 pm Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω να έχετε μια καλή εβδομάδα, η προκήρυξη για τους εποπ, συγκεκριμένα για το ΠΝ έχει βγει;
Δεν έχει βγει τίποτα ακόμα.
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Eleonora »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μάιος 27, 2024 10:39 pm Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω να έχετε μια καλή εβδομάδα, η προκήρυξη για τους εποπ, συγκεκριμένα για το ΠΝ έχει βγει;
Αναμένεται, προς το παρόν βγήκε μόνον η απόφαση που καθορίζει τις γραμματικές γνώσεις ανά ειδικότητα για τον Στρατό Ξηράς, θα ακολουθήσουν οι αντίστοιχες αποφάσεις για ΠΝ και ΠΑ, και εν συνεχεία, θα ακολουθήσουν οι προκηρύξεις με τον αριθμό των θέσεων ανά ειδικότητα, και στα τρία Σώματα, για να αρχίσει η διαδικασία υποβολής των αιτήσεων. Υπομονή.
Styga
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Eleonora έγραψε: Δευ Μάιος 27, 2024 11:32 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μάιος 27, 2024 10:39 pm Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω να έχετε μια καλή εβδομάδα, η προκήρυξη για τους εποπ, συγκεκριμένα για το ΠΝ έχει βγει;
Αναμένεται, προς το παρόν βγήκε μόνον η απόφαση που καθορίζει τις γραμματικές γνώσεις ανά ειδικότητα για τον Στρατό Ξηράς, θα ακολουθήσουν οι αντίστοιχες αποφάσεις για ΠΝ και ΠΑ, και εν συνεχεία, θα ακολουθήσουν οι προκηρύξεις με τον αριθμό των θέσεων ανά ειδικότητα, και στα τρία Σώματα, για να αρχίσει η διαδικασία υποβολής των αιτήσεων. Υπομονή.
να σας ρωτησω εγω στην περσινη ειχα κανει αιτηση για την ειδικοτητα επιμελητης χρηματικου με πτυχιο απο τει και μοριοδοτηθηκα κανονικα. Για τη φετινη στην ιδια ακριβως ειδικοτητα βλεπω γραφει διπλωμα επιπεδου 5 που ειναι πιο κατω αρα δε θα γινει δεκτο?
Userhdhdhhd

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Userhdhdhhd »

Εαν κάποιος δεν μπορέσει να ψηφίσει στις ευρωεκλογές, επηρεάζει τη συμμετοχή του στη προκυρηξη εποπ;
mikropaidi

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από mikropaidi »

Eleonora έγραψε: Δευ Μάιος 27, 2024 11:32 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μάιος 27, 2024 10:39 pm Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω να έχετε μια καλή εβδομάδα, η προκήρυξη για τους εποπ, συγκεκριμένα για το ΠΝ έχει βγει;
Αναμένεται, προς το παρόν βγήκε μόνον η απόφαση που καθορίζει τις γραμματικές γνώσεις ανά ειδικότητα για τον Στρατό Ξηράς, θα ακολουθήσουν οι αντίστοιχες αποφάσεις για ΠΝ και ΠΑ, και εν συνεχεία, θα ακολουθήσουν οι προκηρύξεις με τον αριθμό των θέσεων ανά ειδικότητα, και στα τρία Σώματα, για να αρχίσει η διαδικασία υποβολής των αιτήσεων. Υπομονή.
Απλα ειναι λιγο το αγχος του αγνωστου διοτι πολλοι δεν εχουμε και καποιον να μας καθοδηγησει ως προς τις αιτησεις κλπ. Ευτυχως και δυστυχως υπαρχει αυτο το forum και πανω κατω μαθαινεις κατι, απλα μερικοι λενε και ο, τι τους κατεβει.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες