Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Κλειδωμένο

ΠΟΣΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

Το δημοψήφισμα λήγει την Τρί Σεπ 20, 2016 10:12 pm

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ
31
14%
ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
14
6%
ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ
59
26%
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ
120
54%
 
Σύνολο ψήφων: 224

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από alexissak »

Ειμαι περιεργος να δω την γνωμη των πολιτων. Σιγουρα οι απαντησεις δεν θα ειναι αντικειμενικες γιατι απευθηνοντε σε στρατιωτικο forum αλλα θα παρουμε μια γνωμη. Επισης θα ηθελα να δω κ μερικες προτασεις. ...
Antonis21
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 12:49 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από Antonis21 »

Εγω εβαλα οτι κανουν οτι μπορουν αλλα δεν φτανει, γιατι απλα δεν εχουν ολοι τον ιδιο ζηλο, αλλα και αυτοι που γουσταρουν την δουλεια τους απογκαρδιωνονται απο τους συναδελφους τους σαν "μπατσογκαυλοι", απαξιωνονται απο τους πολιτες και απο την υπηρεσια τους με τις ελλειψεις εξοπλισμων.
onoffon
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 27, 2010 10:29 pm
Τοποθεσία: .NET
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από onoffon »

Δεν εχω χρειαστει κατι το ιδιαιτερο απο την αστυνομια... Αλλα λιγες φορες που πηγαν για καποια μικροπραγματα με βοηθησαν αψογα...
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από greko_27 »

Δυστυχως ειναι λιγοι και δεν φτανουν να καλυψουν τις μεγαλες αναγκες που υπαρχουν... Το θεμα ειναι το εξης ειναι οι ιδιοι οι αστυνομικοι ευχαριστημενοι απο την εκπαιδευση τους; ... Προσωπικα πιστευω οτι υστερουν οι ελληνες αστυνομικοι σε εκπαιδευση, νοοτροπια, εξοπλισμο Και επαγγελματισμο απο τους συναδελφους στο εξωτερικο και ιδιαιτερα της Ευρωπης και των ΗΠΑ. ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος greko_27 την Δευ Αύγ 30, 2010 6:32 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Kostas7

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από Kostas7 »

Ωραια ερωτηση φιλοι μου. Αλλα μια ακομα πιο ωραια ειναι. Ειστε ευχαριστημενος απο τον εαυτο σας;
Για να σας βοηθησω να καταλαβετε τι θελω να πω.
Στην Ελλαδα δεν υπαρχει Ελληνας ο οποιος δεν εχει πει εστω 1 φορα καποτε οτι η Ελλας ειναι "μπουρ****".
Το αστειο ειναι ομως οτι λεγοντας το αυτο βριζουμε τον εαυτο μας. Κ το χειροτερο ειναι οτι δε το συνηδητοποιουμε ! Πρεπει επιτελους μια μερα να καταλαβουμε οτι η Ελλαδα δεν ειναι κατι αοριστο κ ξεχωριστο απο εμας. Εμεις ειμαστε η Ελλαδα. Ο καθενας ατομικα και ολοι μαζι. Δεν ειναι οι αλλοι ουτε τα εδαφη ουτε ο χωρος στον οποιο κατοικουμε ουτε τα νερα ουτε ο αερας. Ειναι ολα αυτα μαζι. Ολοι εμεις.
Αρα πρεπει να καταλαβουμε και να το αποδεχτουμε γιατι αλλωστε ειναι η πικρη αληθεια οτι ολες οι υπηρεσιες ολοι οι οργανισμοι ολα ολα τα παντα στην Ελλαδα ειναι ενα χαος (ενα μπου****) γιατι οι Ελληνες ειναι μπου***. Δε μαρεσει να το λεω αλλα δυστηχως ετσι εχουν τα πραγματα. Ο λογος ειναι η ελλειψη παιδειας κ πολιτισμου , ο ωχ αδερφισμος μας και η ψευτομαγκια μας. Δεν μας αρεσουν οι κανονες και οι εξουσιες κ κοιταμε μονο την τον εαυτο μας. Γιαυτο εχουμε φτασει κ ς αυτα τα χαλια ως χωρα. Δυστηχως παιδες.

Αρα ας μην ρωταμε αν ειμαστε ευχαρηστημενοι απο την ΕΛ. ΑΣ η τον Ε. Σ η οποιονδηποτε αλλον φορεα.
Αλλα απο τους εαυτους μας.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11243
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από yandr »

Φίλε μου σωστά όλα αυτά, αλλά ανήκουν σε ένα ξεχωριστό θέμα σχετικά με το κατά πόσο είναι συνειδητοποιημένος πολίτης ο Έλληνας.
XristosK
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2010 4:06 pm
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από XristosK »

Ειμαι απογοητευμενος απο τους διοικουντες.
Δημοσιοσχεσιτες και διεφθαρμενοι σε μεγαλο ποσοστο.
Οι μικροι κανουν οτι μπορουν.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από Rafale »

Εκτιμω το σωμα της αστυνομιας και τη σεβομαι τη στολη που φερουν. Αλλα απο την αλλη δεν μπορω να ειμαι σιγουρη πως στην επιμαχη στιγμη μιας εμπλοκης θα μπορουν να εχουν ορθη κριση. Για να κανουν αυτο που πρεπει χωρις να υπαρχουν αλλες παραπλευρες απωλειες.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από Su-35 »

Κανουν οτι μπορουν αλλα δεν φτανει.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από Rafale »

Μονο και μονο η σκεψη σε τυχον προβλημα σου να πεσεις σε αστυνομικο με ορθη κριση προσωπικα με φοβιζει. Τον παρομοιαζω σα το γιατρο που αναρωτιεσαι αραγε θα μπορεσει να με χειρουργησει; Και εκει φυσικα παγωνω. Για να τον εμπιστευτω λοιπον πρεπει να διορθωσει την εικονα του οπως πρεπει να κανει και πολλα αλλα. ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rafale την Τετ Σεπ 01, 2010 3:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ORTHODOXOS
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Τρί Αύγ 31, 2010 3:58 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από ORTHODOXOS »

Η ελληνικη αστυνομία είναι όπως ο στρατός άλλοι εξουσιάζουν.
όλοι έχουν άδικο και όλοι δίκαιο.
ψήφισα το είμαι ευχαριστημένος, γιατί η αστυνομία έχει πολύ καλές προοπτικές
τις οποίες δεν μπορεί να προβάλει λόγο του ότι άλλοι διοικούν.
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από supermario »

Εγω παιδια ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο την ΕΛ. ΑΣ... Οσες φορες τους εχω χρειαστει, με εξυπηρετουν μια χαρα. Δεν εχω κανενα παρα πονο.ΕικόναΖΗΤΩ Η ΕΛ. ΑΣ... Εικόνα

Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από supermario »

Αντε γιατι εχει γινει πολυ της μοδας να βριζουμε την αστυνομια... Οι αστυνομικοι δεν πειραζουν κανεναν αν δεν τους πειραξεις... Δεν ειναι τρελοι...
Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από alexissak »

εχω την υποψια οτι η ψηφοφορια δεν ειναι αδιαβλητη. καποιος-καποιοι εχουν ψηφισει πανω απο μια φορα, μαλιστα αρνητικα. παντως δεν πτωουμαστε ποτε!!
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Πόσο εμπιστεύεστε την Ελληνική Αστυνομία (2010);

Δημοσίευση από asimike »

Και εγω το 3ο ψηφισα κανουν οτι μπορουν αλλα ενα θα πω το ψαρι βρομαει απο το κεφαλι!
ΕΛΛΑΣ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης